دوشنبه 20 مرداد 1399 |

13:17:0    1397/11/21

جزئیات تشییع و تدفین ۲ شهید گمنام در سایت‌ هسته‌ای یزد

پیکر مطهر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس همزمان با چهلمین سالگرد پیرزی انقلاب اسلامی در سایت تحقیقاتی و هسته‌ای یزد تشییع و تدفین می‌شود.

به گزارش حیات، پیکر مطهر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس همزمان با چهلمین سالگرد پیرزی انقلاب اسلامی در سایت تحقیقاتی و هسته‌ای یزد تشییع و تدفین می‌شود.

پیکر مطهر دو شهید گمنام که یکی 17 ساله بوده و در عملیات والفجر8 در سال 64 به شهادت رسیده و دیگری 22 ساله بوده و در سال 61 در عملیات رمضان به شهادت رسیده است به همت امور ایثارگران سازمان انرژی اتمی در روز چهارشنبه، 24 بهمن ماه 97 تشییع و تدفین خواهند شد.

مراسم تشییع ساعت 10 صبح با حضور علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی، کمالوندی، معاون بین الملل و سخنگوی سازمان انرژی اتمی و سردار صادقلو، مشاور ایثارگران صنعت هسته‌ای کشور آغاز خواهد شد. مراسم وداع با پیکر این شهیدان نیز در روز سه‌شنبه، 23 بهمن ماه بعد از نماز مغرب و شعار در مسجد جامع تفت برگزار می‌شود.

سایت هسته‌ای یزد یکی از مراکز صنعت هسته‌ای کشور است که در زمینه استحصال اورانیوم از منابع طبیعی فعالیت‌هایی را زیر نظر دوربین‌های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی انجام می‌دهد./تسنیم

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران