یکشنبه 27 مرداد 1398 |

کیفی‌سازی، اصل مهم در تأثیرگذار بودن اردوهای راهیان‌نور

1397/11/13

کیفی‌سازی، اصل مهم در تأثیرگذار بودن اردوهای راهیان‌نور

مسئول اردویی و گردشگری سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: کیفی‌سازی برنامه‌های اردوهای راهیان‌نور اصل مهم در تأثیرگذار بودن این اردوها به‌شمار می‌آید که نباید از آن غافل شد.

به گزارش پایگاه خبری حیات به نقل از ایسنا، عبدالکریم مرادی اظهار کرد: امسال همزمان با آغاز اردوهای راهیان‌نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور با ابلاغ دو نامه، یکی از وزارت آموزش و پرورش و دیگری از سوی ناوگان ترابری، اعزام اردوهای راهیان‌نور بخش دانش‌آموزی را لغو کرد.

وی افزود: اعزام اردوهای راهیان‌نور دانش‌آموزی مقرر بود از اول بهمن‌ماه آغاز شود اما ابلاغ این دو نامه از دو سازمان نام‌برده موجب لغو موقت این اردو در بخش دانش‌آموزی شد که امیدواریم هر چه سریع‌تر مرتفع شود.

مرادی اظهار کرد: در امر کیفی‌سازی اردوهای راهیان‌نور هر ساله تلاش کردیم تا برنامه‌ها بهتر از گذشته برگزار شود، با توجه به برگزاری جلسه مشترک ستاد راهیان‌نور استان با استاندار زنجان، قول‌های مساعدی جهت رفع مشکلات اعتباری و مالی داده شد که امیداریم با حل مشکلات مالی، رشد قابل توجهی در امر کیفی‌سازی داشته باشیم. در امر کیفی‌سازی برنامه‌های فرهنگی اردوهای راهیان‌نور جنوب کشور، میزان توقف زائران در یادمان‌ها را افزایش خواهیم داد تا افراد بتوانند استفاده بهتر و بیشتری از فضای یادمان‌ها داشته باشند.

مرادی افزود: جلسه‌ای با خادمان فرهنگی استان در راستای هم‌فکری، ایده‌پردازی و کمک از هنرمندان استان در بحث فرهنگ ایثار و شهادت برگزار شده است تا برنامه‌های راهیان‌نور با کیفیت بیشتری و با کمک از متخصصان حوزه هنر برگزار شود.

وی خاطرنشان کرد: در صورت مشارکت و حمایت استانداری زنجان، طبق پیش‌بینی‌های انجام گرفته، امسال از استان زنجان ۵۰۰۰ نفر در قالب اردوهای راهیان‌نور در بخش‌های دانش‌آموزی، دانشجویی و محلات به مناطق جنوب کشور اعزام خواهند شد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :