جمعه 9 اسفند 1398 |

نشست ستاد مرکزی شاهد و ایثارگر وزارت آموزش‌وپرورش برگزار شد

15:52:0    1397/11/03

نشست ستاد مرکزی شاهد و ایثارگر وزارت آموزش‌وپرورش برگزار شد

حیات: نشست ستاد مرکزی شاهد و ایثارگر وزارت آموزش‌وپرورش با حضور معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد و رییس ستاد برنامه‌ریزی شاهد و ایثارگر برگزار شد.

به گزارش حیات به نقل از ایثار، نشست ستاد مرکزی شاهد و ایثارگر وزارت آموزش‌وپرورش روز یکشنبه 29 دی‌ماه 1397 با حضور حجت‌الاسلام محمدحسن کاویانی راد معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد و رییس ستاد برنامه‌ریزی شاهد و ایثارگر، کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش‌وپرورش و اعضای این ستاد برگزار شد.
در این نشست حجت‌الاسلام کاویانی راد ضمن تشکر از همکاری مستمر و برگزاری جلسات منظم ستاد شاهد وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به دستور حضرت امام خمینی (ره) و تاکید رهبر معظم انقلاب بر توسعه تعلیم و تربیت و تهذیب دانش آموزان شاهد و ایثارگر بر ضرورت توجه ویژه به مسائل و مشکلات دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر و نگاه آینده‌پژوهانه مدارس تاکید کرد.
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش‌وپرورش نیز به تبیین وضعیت مدارس شاهد و چگونگی خدمات‌رسانی به این دانش آموزان و طرح پراکنده پرداخت.
گفتنی است در این جلسه مقرر شد شیوه‌نامه و شرح وظایف ستادهای شاهد استانی با توجه به اسناد بالادستی و مفاد اساسنامه شاهد و ایثارگر ابلاغی از سوی رییس جمهوری تنظیم‌شده و با توجه به کاهش دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر از توسعهٔ بدون مطالعه و غیرحرفه‌ای مدارس شاهد خودداری شود.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :