جمعه 20 تیر 1399 |

15:42:0    1397/10/25

حساب متمرکز دولتی برای بیمه مکمل ایثارگران در بنیاد شهید و امور ایثارگران

نائب رییس فراکسیون ایثارگران مجلس دهم تمرکز اعتبارات دولتی و اجازه هزینه کرد توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران را مهمترین دستاورد مصوبه اصلاح بیمه مکمل در خانه ملت دانست.

به گزارش پایگاه خبری حیات ، نائب رییس فراکسیون ایثارگران مجلس دهم تمرکز اعتبارات دولتی و اجازه هزینه کرد توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران را مهمترین دستاورد مصوبه اصلاح بیمه مکمل در خانه ملت دانست.

، حجت الاسلام سید جواد حسینی کیا نماینده ایثارگر مردم سنقر و کلیائی در مجلس شورای اسلامی در حاشیه نشست کمیسیون تلفیق مجلس خاطر نشان کرد: در نشست اخیر که با دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه داشتیم از نکاتی که به عنوان مطالبه اصلی جامعه ایثارگری مطرح شد، اصلاح بیمه تکمیلی ایثارگران و تمرکز آن در بنیاد بود.

عضو کمیسیون قضائی مجلس ادامه داد: در این نشست مقرر شد ردیف های اعتباری در لایحه بودجه سال 98 گنجانده شود و بر مبنای آن به هر میزان که دستگاه های دولتی، ایثارگران شاغل و بازنشسته دارند مبالغی از آنها کسر و در یک حساب متمرکز واریز و در اختیار بنیاد قرار گرفته شود.

عضو کمیسیون ایثارگران مجلس گفت: بنیاد نیز مکلف شده است که این موضوع را مدیریت کند تا خدای ناکرده ایثارگران عزیز در آینده دچار مشکلات نشوند.

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در پایان سخنان خود تصریح کرد: در نشست اخیر مجلس و آقای نوبخت مقرر شد دولت و بنیاد موضوع بیمه تکمیلی ایثارگران را در سال آینده مدیریت و با اتخاذ تدابیری آن را جزء اولویت های اول برای تخصیص منابع مالی مورد نیاز در سال آینده قرار دهند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران