شنبه 23 آذر 1398 |

16:8:0    1397/10/22

​دیدار مشاور امور بانوان رییس بنیاد با همسران جانبازان در روز پرستار

مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر بنیاد شهید و امور ایثارگران روز شنبه 22 دی‌ماه با همسران جانبازان «ایرج فیروزمند»، «علی‌اصغر دافع اهری» و «حسین باقری مفرد» دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش حیات، نرگس جلیلی مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر بنیاد به مناسبت فرارسیدن ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار در دیدار با «فاطمه شادکام اوغانی»، همسر جانباز «ایرج فیروزمند» از ایثارگری این جانباز گرانقدر تجلیل کرد و ازخودگذشتگی و صبوری این همسر جانباز را ستود.
همسر جانباز ایرج فیروزمند نیز با تشریح مشکلات زندگی با جانبازان اعصاب و روان بر تربیت فرزندان شایسته و با تحصیلات عالیه خود اشاره کرد و بر رسیدگی بیشتر به خانواده‌های جانبازان اعصاب و روان به‌ویژه سلامت روحی همسران و فرزندان آنها تاکید داشت.
جلیلی همچنین در دیدار با «صرفناز یوسفیان اهری»، همسر جانباز «علی‌اصغر دافع اهری»، جویای احوال و مشکلات این خانواده شد.
وی بردباری این همسر جانباز را غیرقابل‌توصیف دانست و تاکید کرد: خداوند متعال قطعاً جایگاه والایی را برای همسران جانبازان که زینب گونه در کنار آنها هستند درنظر گرفته است.
مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر بنیاد در دیدار با «معصومه رمضانی»، همسر جانباز «حسین باقری مفرد»، نیز به تلاش بنیاد شهید و امور ایثارگران برای حل مشکلات خانواده‌های جانبازان اشاره کرد و گفت: دیدار با همسران جانبازان در روز میلاد حضرت زینب(س) قدردانی از زحمات و فداکاری‌های این عزیزان است و بنیاد در حد توان خود نسبت به انجام وظایف خود کوتاهی نخواهد کرد.
گفتنی است، جانباز ایرج فیروزمند در سال 1336 در آذربایجان غربی به دنیا آمد و در سال 1363، براثر موج انفجار در اهواز به درجه جانبازی 25 درصد نائل آمد.
علی‌اصغر دافع اهری در سال 1328 در آذربایجان شرقی متولد شد و پس از طی دوران 776 روز اسارت، با آسیب‌های ناشی از آن مقطع به درجه آزاده و جانبازی 50 درصد نائل آمد.
حسین باقری مفرد در سال 1325 در خمین متولد شد و در سال 1360 در منطقه سوسنگرد از ناحیه کمر قطع نخاع شده و به جانبازی 70 درصد نائل آمد./ایثار

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :