یکشنبه 17 آذر 1398 |

مدارس شاهد بهترین ظرفیت برای اجرای کامل سند تحول بنیادین هستند

15:28:0    1397/10/22 مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش وپرورش:

مدارس شاهد بهترین ظرفیت برای اجرای کامل سند تحول بنیادین هستند

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش از تحصیل 390 هزار دانش آموز در مدارس شاهد سراسر کشور خبر داد و خاطرنشان کرد: مدارس شاهد بهترین ظرفیت برای اجرای کامل سند تحول بنیادین هستند.

به گزارش حیات به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، از 18 دی ماه و به مدت 2 روز نشست قطبی مدیران و کارشناسان مدارس شاهد مقطع ابتدایی استان های گلستان و خراسان شمالی در محل باشگاه فرهنگیان گنبدکاووس در حال برگزاری است.

محمدرضا رزاقی مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش دراین نشست گفت: درحال حاضر 1350 مدرسه شاهد درسه مقطع ابتدایی، متوسطه دوره اول و دوم در استان های کشور فعال است.

وی افزود: درمدارس شاهد علاوه بر تحصیل فرزندان و نوه های خانواده شاهد، فرزندان و نوه های ایثارگران شامل جانبازان، آزادگان و رزمندگان هشت سال دوران دفاع مقدس نیز مشغول تحصیل هستند.

رزاقی، برگزاری نشست های قطبی مدیران و کارشناسان مدارس شاهد و روسای ادارات شاهد استان ها که از دو سال پیش آغاز شده را در راستای تبیین نقشه راه سند تحول نظام تعلیم و تربیت و انسجام بخشیدن به فعالیت های این سند دانست و اضافه کرد: ارتقای کیفیت آموزشی و پرورشی از دیگر اهداف برگزاری این نشست ها می باشد.

وی تصریح کرد: امروز مدارس شاهد از بهترین ظرفیت ها و فرصت ها برای تحقق سند تحول بنیادین نظام تعلیم و تربیت هستند که باید مورد توجه مدیران این مدارس قرار گیرد.

دراین نشست، شرکت کنندگان درقالب 6 کارگاه تخصصی بامحور مسائل آموزشی، پرورشی، اداری و مالی به تبادل نظر می پردازند.

در استان گلستان که حدود یک میلیون و 900 هزار نفر جمعیت دارد، 33 مدرسه شاهد با هشت هزار و 550 دانش آموز فعال است.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :