یکشنبه 27 مرداد 1398 |

1397/10/16

از ۴۰۰ خانواده شهید و ایثارگر در بهارستان در قالب طرح سپاس تجلیل شد

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهارستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون در قالب طرح سپاس از ۴۰۰ خانواده شهید و ایثارگر این شهرستان دیدار و تجلیل به عمل آمد.

به گزارش حیات، محمدعلی محمدی  با بیان اینکه شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی با نثار خون‌های پاک خود صحنه‌های ارزشمندی از ایثار و فداکاری را به ارمغان آوردند اظهار داشت: شهرستان بهارستان 188 شهید به انقلاب اسلامی تقدیم کرده است و علاوه بر آن نام 760 جانباز انقلابی و 46 آزاده نیز در کارنامه این شهرستان می‌درخشد.

وی با اشاره به وجود 1500 پرونده میهمان خانواده شاهد، جانباز و آزاده در شهرستان، شهدا را سرمایه‌های ارزشمند نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدا و جانفشانی ایثارگران امروز توانسته در 40 سالگی اقتدار کامل و باورهای ارزشی خود را به جهان دیکته کند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهارستان با بیان اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران تمام همّت خود را در جایگاه اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت به کار بسته است تصریح کرد: احیاء، حفظ و ترویج فرهنگ شهادت در جامعه، زنده نگهداشتن یاد و نام شهیدان انقلاب اسلامی و حفظ آثار آن‌ها، تجلیل، تکریم، صیانت و حمایت از خانواده‌‌های معظم شاهد از جمله وظایف این نهاد است.

محمدی با اشاره به برنامه‌های متنوع بنیاد شهید بهارستان به مناسبت ایام دهه فجر در سطح شهرستان گفت: در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در شهرستان بهارستان یادواره شهدای مدافع حرم برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 400 دیدار با خانواده ‌های شاهد و ایثارگر در قالب طرح سپاس و مناسبت‌های مختلف صورت پذیرفته است خاطرنشان کرد: بیشتر این دیدارها با والدین شهدا و جانبازان و آزادگان بوده است./تسنیم

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :