شنبه 23 آذر 1398 |

تجلیل جشنواره هنر مقاومت از خانواده شهید محسن حججی

09:54:0    1397/10/03

تجلیل جشنواره هنر مقاومت از خانواده شهید محسن حججی

جشنواره هنر مقاومت امروز و همزمان با رونمایی از کتاب «سربلند، شهید حججی از نگاه هنرمندان» از خانواده این شهید در شهر اصفهان تجلیل می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری حیات به نقل از ایکنا به نقل از روابط عمومی پنجمین جشنواره هنر مقاومت، امین صافی‌زاده مدیر روابط عمومی این جشنواره با اعلام این خبر گفت: همزمان با مراسم اختتامیه ورک‌شاپ‌های آموزشی بخش تبلیغات شهری که با استقبال خیره‌کننده و چشمگیر علاقه‌مندان در استان اصفهان همراه بود از خانواده شهید والامقام و سربلند مدافع حرم محسن حججی نیز تقدیر خواهد شد.
صافی‌زاده افزود: این مراسم عصر امروز و از ساعت ۱۵ در سالن همایش‌های حوزه هنری استان اصفهان و با حضور جمعی از اساتید هنر‌های تجسمی کشور از جمله؛ مسعود نجابتی، حسین چمن‌خواه، سید محسن حسینی، مجتبی مجلسی و سید هادی قادری و شخصیت‌های و مسئولان استانی برگزار خواهد شد.
پنجمین جشنواره هنر مقاومت، در ۱۰ بخش «پوستر»، «تبلیغات شهری»، «کارتون و کاریکاتور»، «تصویر سازی»، «طراحی صنعتی»، «پرچم و کتیبه»، «تایپوگرافی»، «گرافیک متحرک»، «نقاشی دیجیتال»، «عکس» و بخش ویژه «علمی ـ پژوهشی» توسط گروه هنر‌های تجسمی بنیاد فرهنگی روایت فتح با دبیری مسعود نجابتی دی و بهمن ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :