یکشنبه 22 تیر 1399 |

شفاف سازی بیمه دی در خصوص قرارداد بنیاد شهید و امورایثارگران

14:6:0    1397/10/02

شفاف سازی بیمه دی در خصوص قرارداد بنیاد شهید و امورایثارگران

با توجه به هماهنگی های به عمل آمده با بنیاد شهید و امور ایثارگران بخشی از مطالبات مراجع درمانی در روزهای آتی پرداخت خواهد شد.

به گزارش حیات، بیمه دی در اجرای قرارداد بیمه تکمیلی درمان خانواده های معظم ایثارگران و جانبازان با پایش عملکرد نسبت به ارائه بهینه خدمات می کوشد. در حال حاضر بیمه دی در حدود یک میلیون و ٣٠٠ هزار نفر از جامعه هدف را تحت پوشش دارد که با اضافه شدن شاغلین سایر دستگاه ها این عدد تا یک میلیون و ٥٠٠ هزار نفر هم افزایش خواهد داشت.

بر این اساس و با تدبیر صورت گرفته در سال گذشته با بیش از ١٠ هزار مرجع درمانی شامل؛ ٧٠٠ بیمارستان، ٣١٠٠ داروخانه، ١٣٠٠ آزمایشگاه، ٨٥٠ پزشک و ٧٦٠ درمانگاه در کل کشور قرارداد منعقد شده است که هم اکنون در حال خدمت رسانی هستند.
طبق این گزارش روزانه به صورت میانگین ٧٠ هزار خدمت درمانی ارائه می شود ضمن اینکه از مهر ٩٦ تا کنون به ٣٨٠ هزار پرونده بستری و ٣٠ میلیون پرونده سرپایی خدمات درمانی ارائه گردیده که سال گذشته ٩٠ درصد از خدمات ارائه شده در مراکز طرف قرارداد بوده است.
گفتنی است در سال جدید جهت ارائه خدمات بهینه مبتنی بر نیاز جامعه هدف، بر اساس معیارهای تراکم جغرافیایی ایثارگران، کیفیت خدمات ارائه شده توسط مراجع درمانی به صورت مستمر در حال پایش است و درصدد ارائه بهترین خدمات و جلب حداکثری رضایتمندی قشر معظم ایثارگران هستیم.
قابل ذکر است علیرغم کاهش تعداد بیمه شدگان در قرارداد سال ٩٧ نسبت به سال قبل، سعی شده است، تعداد کلی مراجع طرف قرارداد کاهش محسوسی نداشته و عدالت در دسترسی به خدمات افزایش یابد.
بر اساس این گزارش با توجه به هماهنگی های به عمل آمده با بنیاد شهید و امور ایثارگران بخشی از مطالبات مراجع درمانی در روزهای آتی پرداخت خواهد شد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران