یکشنبه 17 آذر 1398 |

اعزام دومین کاروان زیارتی خانوادگی جانبازان بیمارستان نیایش به مشهد

09:7:0    1397/09/20

اعزام دومین کاروان زیارتی خانوادگی جانبازان بیمارستان نیایش به مشهد

مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران از اعزام دومین کاروان زیارتی خانوادگی جانبازان معزز بیمارستان نیایش به مشهد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حیات به نقل از «ایثار»، سید مستجاد حسینی با اشاره به تأثیرات مثبت روحی و جسمی ترخیص از بیمارستان و فواید سفر برای جانبازان معزز بستری در بیمارستان، گفت: با توجه به استقبال این عزیزان از سفر معنوی به مشهد مقدس، دومین کاروان زیارتی خانوادگی جانبازان معزز بیمارستان نیایش تهران به همت اداره کل امور ورزشی و اردویی و با مشارکت شرکت نفت پارس از تاریخ 20 آذر لغایت 23 آذر به زیارت حرم ثامن الحجج حضرت امام رضا (ع) مشرف می‌شوند.
وی افزود: مراسم بدرقه کاروان جانبازان اعزامی در تاریخ 20 آذر با حضور مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران، اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و مسئولان بیمارستان نیایش تهران از مقابل بیمارستان نیایش برگزار خواهد شد.
مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران یادآور شد: در این سفر زیارتی تیمی متشکل از پرستاران، پزشکان، مددکاران، کارشناسان و متخصصین اداره امور اردویی و اداره نشاط و سلامت ستاد مرکزی جانبازان گرامی را همراهی خواهند کرد.
همچنین علاوه بر چکاپ پزشکی همه روزه برای این عزیزان، برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی، ورزشی همراه با نشاط و شادابی از جمله استخر و آب‌درمانی، جنگ شادی، برگزاری مسابقات ورزشی مفرح حلقه، فریزبی و بازدید از موزه در طول اردوی مذکور انجام می‌پذیرد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :