یکشنبه 29 اردیبهشت 1398 |

انعقاد تفاهم نامه همکاری بنیاد شهید استان زنجان با اداره کار

1397/09/14

انعقاد تفاهم نامه همکاری بنیاد شهید استان زنجان با اداره کار

بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان به منظور اشتغال خانواده ایثارگران با ادره تعاون، کار و دفاه اجتماعی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش پایگاه خبری حیات به نقل از ایثار، در این جلسه که در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار شد، علی کاظمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان، موسوی معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد به همراه جمعی از کارکنان بنیاد، یوسفی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و انجمن صنفی دفاتر کاریابی های غیر دولتی حضور داشتند.

اعمال موارد قانونی بخشودگی های مالیاتی، پیگیری بیمه فرزندان شاهد، اعمال تشویق ها، بین کارفرمایان شرکت ها و موضوع استخدام فرزندان ایثارگران زیر دیپلم توسط دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی های غیر دولتی در این جلسه مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت و مورد توافق اکثر روسای ادارات کار و کلیه دفاتر شغلی قرار گرفت.

در این جلسه همچنین مقرر شد به منظور تعامل بیشتر و ارائه راهکارهای قانونی در خصوص اشتغال فرزندان ایثارگران جلسات مستمر با حضور مسئولان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان در این جلسه به اقدامات صورت گرفته توسط بنیاد شهید استان در خصوص اشتغال ایثارگران اشاره کرد و موضوع پیگیری اشتغال جامعه هدف را یکی از مهمترین رسالت های بنیاد شهید عنوان کرد.

در بخش دیگری از این جلسه موسوی معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان نیز موارد قانونی اشتغال جامعه هدف و آیین نامه های مربوط به آن را تشریح کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان نیز گفت: تلاش و چاره جویی برای اشتغال ایثارگران و خانواده معظم شهدا از وظایف و رسالت های ماست.

محمدرضا یوسفی بیان کرد: برای پاسخ به نیاز اشتغال مخاطبین مذکور پس از ارزیابی، برنامه ریزی صورت می گیرد.

وی با اشاره به این که تفاهم نامه مذکور شرایط را برای ما فراهم می سازد تا بیش از گذشته با بنیاد شهید و دفاتر کاریابی تشریک مساعی داشته باشیم گفت: امیدواریم با هم افزایی در فضای همدلی برنامه های مناسبی را برای جامعه هدف داشته باشیم.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :