یکشنبه 6 بهمن 1398 |

نفرات برتر جشنواره هنرهای ادبی و تجسمی شاهد و ایثارگر معرفی می‌شوند

10:3:0    1397/09/14

نفرات برتر جشنواره هنرهای ادبی و تجسمی شاهد و ایثارگر معرفی می‌شوند

دبیر جشنواره هنرهای ادبی و تجسمی شاهد و ایثارگر گفت: هئیت داوران جشنواره هنرهای ادبی و تجسمی شاهد و ایثارگر که شامل اساتید فرهیخته و چهره‌های شناخته شده هنرهای تجسمی و ادبیات کشور هستند نفرات برتر این جشنواره را معرفی می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری حیات به نقل از «ایثار» سید مرتضی حسینی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: هیئت داوران جشنواره هنرهای ادبی و تجسمی شاهد و ایثارگر در دو بخش تجسمی و شعر و ادبیات کار قضاوت آثار در جشنواره ملی شاهد و ایثارگر را آغاز کرده‌اند و افراد برتر روز چهارشنبه 14 آذر در اختتامیه این جشنواره تقدیر خواهند شد.
وی افزود: هیئت داوران جشنواره هنرهای ادبی و تجسمی شاهد و ایثارگر که شامل اساتید فرهیخته و چهره‌های شناخته شده هنرهای تجسمی و ادبیات کشور هستند نفرات برتر این جشنواره را معرفی می‌کنند و دکتر محمد کاظم حسنوند، غلامرضا قلی پور و اردوان منظم که از چهره‌های شناخته شده عرصه هنرهای تجسمی و نقاشی هستند، داوری بخش تجسمی رشته نقاشی را عهده‌دار هستند.
مدیرکل امور هنری بنیاد ادامه داد: داوری بخش شعر جشنواره نیز بر عهده 3 تن از اساتید مبرز عرصه شعر و ادبیات، داریوش ذوالفقاری، مصطفی محدثی خراسانی و دکتر رضا اسماعیلی است و داوری بخش داستان هم به عهده علیرضا مدنی، محمدعلی قربانی و حبیب یوسف زاده از چهره‌های نام آشنای عرصه داستان نویسی کشور است.
رییس اداره هنرهای نمایشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در آئین افتتاحیه جشنواره ادبی، تجسمی هنرمندان شاهد و ایثارگر گفت: باید با نگاهی تخصصی و مداوم حرکت کنیم و هدف از برگزاری مجدد این جشنواره رونق دوباره این جشنواره است.
گفتنی است اختتامیه بخش‌های تجسمی و ادبی جشنواره ملی هنرمندان شاهد و ایثارگر روز چهارشنبه 14 آذر در مشهد مقدس برگزار می‌شود و بخش‌های هنرهای نمایشی و سرود نیز دی ماه برگزار خواهد شد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :