دوشنبه 27 خرداد 1398 |

آرزوی سید حسن شهادت بود

1397/09/13 برادر شهید حمله تروریستی اهواز در گفت و گو با حیات:

آرزوی سید حسن شهادت بود

سواری گفت: هنوز مدرسه اش تمام نشده بود، سال آخر بود و می خواست پاسدار شود. تمام اتاقش با عکس شهدا تزئین شده بود و دوست داشت مدافع حرم شود، اما قسمتش شهادت در خاک وطنش شد.

به گزارش حیات، سید حسین سواری فاضلی برادر شهید سیدحسن سواری فاضلی از شهدای مردمی حادثه تروریستی اهواز در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری حیات اظهار کرد: برادرم متولد سال 1379 و دانش آموز سال آخر دبیرستان رشته انسانی بود. قصد داشت به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بپیوندد و برای دفاع از مسلمانان مظلوم به سوریه برود. تمام اتاقش با عکس شهدا تزئین شده بود و دوست داشت مدافع حرم شود، اما قسمتش شهادت در خاک وطنش شد.

وی گفت: سیدحسن سال ها پدر نداشت و به همراه من و مادرم که توانایی صحبت کردن ندارد، زندگی می کرد.

سواری افزود: سید حسن به سبب علاقه ای که به سپاه داشت، صبح روز 31 شهریور به همراه چند نفر از دوستانش برای دیدن رژه نیروهای مسلح به شهر اهواز رفت.

این طلبه ادامه داد: همان روز من در حوزه بودم تا اینکه مادرم تماس گرفت و گفت سیدحسن هنوز به خانه برنگشته است. من برای پیگیری وضعیت برادرم به اهواز رفتم و متوجه شدم جزء شهدای مجهول الهویه است زیرا کارت شناسایی همراه خود نداشته است.

وی گفت: محمد حسن همیشه عاشق شهادت و برای شهدا ارزش زیادی قائل بود. شهید صیاد شیرازی را خیلی دوست داشت. سید حسن حافظ قرآن و بسیجی فعال شهرستان بود و از بچگی در محرم خادمی امام حسین (ع) را می کرد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :