سه شنبه 30 مهر 1398 |

نخستین مرحله کارت‌های ایثارگری جانبازان زیر 25 درصد ارسال شد

1397/08/23

نخستین مرحله کارت‌های ایثارگری جانبازان زیر 25 درصد ارسال شد

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد: بیش از 6000 کارت هوشمند ایثارگری برای جانبازان زیر 25 درصد متقاضی ارسال شد.

به گزارش پایگاه خبری حیات به نقل از «ایثار»، محمود پاکدل با اعلام خبر ارسال کارت‌های ایثارگری جانبازان زیر 25 درصد گفت: طبق دستور حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی نماینده ولی‌فقیه، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران مقرر شد که برای 322 هزار جانباز زیر 25 درصد برای نخستین بار کارت هوشمند ایثارگری صادر شود، ازاین‌رو تاکنون از 26 هزار جانبازی که درخواست دریافت کارت ایثارگری را در سامانه خدمات الکترونیک ایثار ثبت کرده‌اند 6000 کارت ایثارگری ارسال شد.
وی تأکید کرد: این کارت‌ها به‌منظور شناسایی جانبازان زیر 25 درصد در سازمان‌ها و نهادها و استفاده از تسهیلات فرهنگی و تفریحی مشمولین صادر می‌شود.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد با تشریح مراحل توزیع کارت‌های ایثارگری ادامه داد: تا بهمن‌ماه 1397 تمامی کارت‌های ایثارگری جانبازان زیر 25 درصد صادر خواهد شد بنابراین تقاضا داریم جانبازانی که پیش‌ازاین نام کاربری و رمز ورود برای سامانه خدمات الکترونیک ایثار دریافت کرده‌اند با مراجعه به این سامانه درخواست خود را برای دریافت کارت ایثارگری ثبت کنند.
پاکدل در مورد روش دریافت نام کاربری و کلمه عبور سایر جانبازان نیز گفت: جانبازان عزیز باید به مرکز ارتباطات و مراجعات (هاتف) بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و یا محل دارای پرونده مراجعه کنند و پس از دریافت نام کاربری و رمز ورود برای ثبت درخواست دریافت کارت ایثارگری در سامانه خدمات الکترونیک ایثار اقدام نمایند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :