یکشنبه 1 اردیبهشت 1398 |

یادواره سردار شهید حاج حبیب لک زایی و شهدای وحدت برگزار شد

1397/07/28

یادواره سردار شهید حاج حبیب لک زایی و شهدای وحدت برگزار شد

یادواره سردار شهید حاج حبیب لک زایی و شهدای وحدت، خدمت و امنیت و شهدای شهرستان نیمروز در آستان مقدس گلزار شهدای حضرت رسول اکرم( ص)شهرستان نیمروز برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حیات مهدی حدادی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نیمروز با اعلام این خبر افزود :این یادواره با حضور مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سیستان و بلوچستان و فرماندهی سپاه سلمان استان و برخی مدیران کل استانی و مدیران حوزه ی سیستان و نماینده مردم شریف سیستان در مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر دهمرده به طرز باشکوهی برگزار شد.
در این یادواره سردار گشتاسبی فرماندهی سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه شهدا برای خدا و اجرای فرمان حضرت امام( ره) بعنوان ولی امر مسلمین و نایب امام زمان( عج) رفتند گفت :امروز اگر استقامتی هست، موفقیتی هست، اگر سربلندی در این کشور داریم بواسطه خون شهداست.
جانشین قرارگاه قدس جنوب شرق کشور ادامه داد :این انقلاب یک روز را سراغ ندارد که خدعه و نیرنگ دشمن را به خود ندیده باشد و رمز موفقیت ما در این چهل ساله انقلاب، وحدت مردم ما بوده است.
رونمایی و افتتاح طرح ابتکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نیمروز با عنوان شمیم ایثار و اجرای طرح نمادین 105 صلوات جهت شادی روح 105شهید شهرستان نیمروز با اهدا 105 شاخه گل رز که مزین به نام 105شهید شهرستان گردیده به مسئولین و مدعوین و غبارروبی گلزار مطهر شهدای شهرستان و مزار مطهر سردار شهید حاج حبیب لک زایی و ادای احترام به مقام شامخ شهدای حادثه تاسوکی از دیگر برنامه های این یادواره باشکوه بود.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :