یکشنبه 1 اردیبهشت 1398 |

یادواره شهدای ورزشکار در رشت برگزار شد

1397/07/28

یادواره شهدای ورزشکار در رشت برگزار شد

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه شهدای ما قهرمانان نفس خود بودند، گفت: قهرمانان نفس کسانی هستند که از جان، مال، پست و مقام خود گذشتند تا انقلاب و اسلام محفوظ بماند.

به گزارش پایگاه خبری حیات به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام تسخیری امروز در یادواره شهدای ورزشکار که در سالن نامجو مجموعه یادگار امام رشت برگزار شد، اظهار کرد: این مراسم پیام ارزشمندی برای کسانی دارد که مدعی هستند نسل جدید نظام با شهدا فاصله گرفته‌اند. شهدای ما قبل از آنکه قهرمان جسم باشند، قهرمان روح بودند زیرا در مقابل هوای نفس ایستادند و با قدرت نفس به مقام ایثار و شهادت دست یافتند. در میان شهدای ما از همه قشری پیر، جوان، معلم، کارگر، بازاری، ورزشکار و... حضور داشتند که این بزرگواران قبل از حضور در جبهه، اصل را مبارزه با نفس قراردادند.

حجت‌الاسلام تسخیری با تاکید بر اینکه شهدای ما قهرمانان نفس خود بودند، اظهار کرد: قهرمانان نفس کسانی هستند که از جان، مال، پست و مقام خود گذشتند تا انقلاب و سالام محفوظ بماند.

وی ادامه داد: قهرمان کسی نیست که مسندی را به سبب حزب، گروه، چاپلوسی و تملق گویی تصاحب کند ولی خدمت به مردم را در اولویت قرار ندهد. قهرمان واقعی شهیدی است که پست و مقام را گذاشت و برای دفاع از انقلاب در جبهه حضور یافت لذا قهرمان کسی است که خدمتگزار دین، نظام، انقلاب و مردم باشد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :