شنبه 16 آذر 1398 |

ضرورت حضور اندیشمندان آلمانی در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

08:0:0    1397/07/24

ضرورت حضور اندیشمندان آلمانی در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

رئیس بخش آفریقایی و خاورمیانه موسسه مطالعات بین الملل آلمان: همکاری موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با سازمان‌های بین‌المللی، انتقال پیام صلح دوستی کشور را به‌همراه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری حیات به نقل از ایسنا، دکتر استفان رول، رئیس بخش خاورمیانه و آفریقا موسسه مطالعات بین الملل آلمان، از تالارهای موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، بازدید کرد. پس از این بازدید که با همکاری موسسه پژوهش‌های سیاسی وزارت امور خارجه کشور صورت پذیرفت، ایشان در جلسه‌ای با حضور دکتر امیرمسعود احمدی، مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، به تبادل نظر پرداختند.

رئیس بخش آفریقایی و خاورمیانه موسسه مطالعات بین الملل آلمان در این جلسه، پس از آشنایی کامل با ظرفیت‌ها و کارکردهای موزه، بر لزوم همکاری بیشتر مجموعه و موسسات مطالعاتی آلمان تاکید داشت. وی همچنین گفت: با توجه به حوزه فعالیت‌های موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و ساختار پژوهشی آن، می‌توان از این مجموعه توانمند برای برگزاری نشست‌های علمی و دعوت از اندیشمندان آلمانی برای بازدید و استفاده از محتوای آن، بهره برد.

دکتر استفان رول، تمرکز موزه بر مبحث مفاومت به‌خصوص در موضوعاتی مانند داعش، مقاومت یمن و لبنان، تروریسم و غیره را بسیار مفید و ارزشمند دانست. همکاری موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با سازمان‌های بین‌المللی، انتقال پیام صلح دوستی کشور را به‌همراه خواهد داشت.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :