یکشنبه 29 اردیبهشت 1398 |

تیم های پزشکی بنیاد به مناطق غربی و جنوبی کشور اعزام می شوند

1397/07/16 مدیر کل مصدومان شیمیایی بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت و گو با حیات؛

تیم های پزشکی بنیاد به مناطق غربی و جنوبی کشور اعزام می شوند

حیات: برای آنکه بتوانیم خدماتی را به این مصدومان شیمیای سومار ارائه کنیم به حتم در آینده ای نزدیک همانند مناطق جنوبی، برنامه هایی برای جانبازان شیمیایی در مناطق محروم غرب کشور خصوصا منطقه سومار خواهیم داشت.

مدیرکل مصدومان شیمیایی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص فعالیت تیم های پزشکی بنیاد در غرب کشور تصریح کرد: در سال گذشته به خاطر محدودیت منابع مالی، اعزام تیم های پزشکی به سراسر کشور با کمی کاهش مواجه بود اما در آینده ای نزدیک در نظر داریم که تیم های پزشکی خود را به استان های جنوبی کشور اعزام کنیم. برنامه به این شکل است که پزشکان بیشتر به مناطقی اعزام شوند که از جانبازان شیمیایی بیشتری برخوردار باشد.

محمدرضا صدقی مقدم در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری حیات با اشاره به 16 مهرماه، سالروز حمله شیمیایی عراق به منطقه سومار گفت: سومار یکی از مناطقی است که در دوران دفاع مقدس مورد حمله شیمیایی قرار گرفت و صدمات بسیاری به مردم وارد شد. به همین خاطر برای آنکه بتوانیم خدماتی را به این عزیزان ارائه کنیم به حتم در آینده ای نزدیک همانند مناطق جنوبی، برنامه هایی برای جانبازان شیمیایی در مناطق محروم غرب کشور خصوصا منطقه سومار خواهیم داشت.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :