شنبه 16 آذر 1398 |

​اعزام جانبازان بیمارستان نیایش به اردوی مشهد مقدس

08:0:0    1397/06/31

​اعزام جانبازان بیمارستان نیایش به اردوی مشهد مقدس

جمعی از جانبازان اعصاب و روان بستری در بیمارستان نیایش روز جمعه 30 شهریورماه به اردوی زیارتی و فرهنگی مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری حیات، نوشین زارع رئیس بیمارستان روان پزشکی نیایش با اعلام اینکه جانبازان اعصاب و روان با امکانات مطلوب در این بیمارستان تحت درمان هستند گفت: نیاز است که همراه با ارائه خدمات درمانی به جانبازان، آنها را هم از لحاظ روحی  در شرایط مطلوب نگه داشت تا روند درمانشان تسهیل شود.

به همین منظور کاروان بیمارستان نیایش برای بهبود شرایط روحی جانبازان اعصاب و روان در قالب گروهی 60 نفره شامل 28 جانباز اعصاب و روان، 19 نفر از اعضای خانواده این جانبازان، 7 نفر از کادر بیمارستان و 6 نفر از کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران روز جمعه 30 با بدرقه جمعی از مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران عازم اردوی زیارتی و فرهنگی مشهد مقدس شدند.

مدیرکل ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص اعزام ایثارگران به اردوهای فرهنگی و زیارتی گفت: این اردوها با هدف ایجاد روحیه نشاط و شادابی و تقویت سلامت روحی و روانی ایثارگران و خانواده‌های آن‌ها به‌صورت مستمر برای تمام این عزیزان برگزار می‌شود.

سید مستجاد حسینی با اشاره به برگزاری اردوی ویژه جانبازان اعصاب و روان بستری در بیمارستان نیایش به اردوی مشهد گفت: اعزام این عزیزان به اردو نیز بر اساس نظر و تجویز پزشک انجام می‌شود تا در زمان مناسب از شرایط اردوها استفاده کنند. برای اعزام این جانبازان گرامی پیش‌بینی‌ها و اقدامات لازم در نظر گرفته می‌شود تا سفر آن‌ها با بهترین کیفیت و بدون مشکل انجام شود.

وی افزود: مدت زمان این اردو 4 روز خواهد بود و متولی برگزاری آن نیز بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و معاونت فرهنگی و آموزشی این بنیاد است.

معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ نیز در حاشیه بدرقه این کاروان گفت: عزیزان حاضر در این اردو از گروه‌های خاص ایثارگران محسوب می‌شوند که این مسئله نیازمند توجه ویژه‌ای است و حضور جانبازان در اردو با توجه به شرایط و دستورالعمل‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وضعیت خود این عزیزان بررسی شده است.

داود نورچه ای افزود: تلاش ما در طول مدت زمان برگزاری این اردو ایجاد تمام شرایط و امکانات پزشکی لازم برای این عزیزان است و در کنار آن برنامه‌های متنوع فرهنگی چون برگزاری مسابقات ورزشی و برنامه‌های مشاوره‌ای برای آن‌ها تدارک دیده شده است. مهم‌ترین برنامه این اردو نیز حضور این جانبازان گرامی در حرم مطهر امام رضا (ع) و زیارت خواهد بود.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :