یکشنبه 26 آبان 1398 |

1397/05/30

غیبت مسئولان دولتی بندرماهشهر در مراسم تجلیل از آزادگان

در آیینی به مناسبت سالروز بازگشت اسرای جنگ تحمیلی به میهن از آزادگان بندرماهشهر در دفتر امام جمعه شهرستان بندرماهشهر تجلیل شده که هیچ یک از مسئولان اجرایی و دولتی در این مراسم حضور نداشته که این امر باعث دلخوری آزادگان و ایثارگران شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرماهشهر ، در آیینی به مناسبت سالروز بازگشت اسرای جنگ تحمیلی به میهن از آزادگان شهرستان بندرماهشهر در دفتر امام جمعه شهرستان بندرماهشهر تجلیل شد.

این مراسم فقط با حضور امام جمعه شهرستان بندرماهشهر و رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان برگزار  و عدم حضورمسئولان اجرایی و دولتی شهرستان باعث دلخوری ایثارگران از مسئولان شده است.
یکی از آزادگان و ایثارگران جنگ تحمیلی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در بندرماهشهر در این رابطه اظهار داشت: مسئولان همانند سابق دیگر به اسرا اهمیت نمی دهند ما ایثارگران 8 سال جنگ تحمیلی پای نظام تا آخر عمر خود ایستاده ایم.
وی افزود: حضور ساده مسئولان در بین آزادگان و ایثارگران برای شادی دل آنها کافی بود چه بسا مسئولان باید با حضور در بین ما مشکلات ما را بشنوند و برای برطرف شدن آنها کمک کنند.
یکی از جانبازان جنگ تحمیلی نیز در این رابطه اظهار داشت: ما در جنک تحمیلی تیر و ترکش خوردیم و در زمان اسارت از شکنجه ها آسیب دیدیم، ما در همه قسمت های جنگ حاضر بودیم اما مسئولان حتی حاضر نیستند ما را ببینند و فقط به اسم جانبازان و شهیدان تبلیغ می کنند.
به گزارش تسنیم این شهرستان در دوران جنگ تحمیلی به عنوان یک شهر برای نیروهایی پشتیبانی مورد استفاده قرار گرفته که جوانان آن در صف مقدم جبهه حق علیه باطل می جنگیدند؛ مسئولان اجرایی و دولتی این شهرستان با این حرکت عهد خود با شهدا را شکسته و نسبت به هتک حرمت کرده اند.
البته چند روز دیگر همه مسئولان جلوی دوربین ها در مزار شهدا حاضر شده و بار دیگر یک حرکت نمادین را می آفرینند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :