یکشنبه 27 مرداد 1398 |

به جای نگاه به غرب، به جوانان انقلابی متکی باشیم

1397/05/26 در مراسم سی و پنجمین گردهمایی هیات فرزندان شهدای اسلام عنوان شد:

به جای نگاه به غرب، به جوانان انقلابی متکی باشیم

حیات: کاش برخی مسئولین به‌جای چشم امید به سوی غرب، نگاهشان به قدرت زیاد کشور و جوانان انقلابی متعهدی باشد که در سنگرهای نظام با دفاع همه جانبه همچنان ادامه دهنده راه شهدا هستند.

 به گزارش  خبرنگار پایگاه خبری حیات، سی و پنجمین گردهمایی بزرگ هیات فرزندان شهدای اسلام عصر پنجشنبه ۲۵ مردادماه در سالن اجتماعات امامزاده صالح(ع) تجریش، برگزار شد.
هیئت فرزندان شهدای اسلام که هر ماهه میزبان گردهمایی های اینچنین باشکوه به منظور قدردانی و گرامیداشت شهدای ان ماه است این ماه نیز با هدف بزرگداشت یاد و نام شهدای مردادماه و قدردانی از صبر و  شکیبایی و مقاومت دلیرمردان ازاده ای که چندین سال اسیر زندان های رژیم صدام بودند و 26 مرداد سالروز ورود اولین گروه از انان به میهن است سی و پنجمین گردهمایی خود را برگزار کردند.
در ابتدای این مراسم زیارت عاشورا قرائت شد و .
سپس حجت‌الاسلام گواهی؛ تولیت آستان مقدس امامزاده صالح(ع) در عظمت  شهدا سخن گفت و از فداکاری و ازجان گذشتگی مردانی گفت که از خود مایه گذاشتند و در جبهه حق علیه باطل برای حفظ اسلام و انقلاب جنگیدند و بعضی شهید شدند  و عده ای نیز جانباز و برخی نیز اسیر شدند و چندین سال را در اسارت گذراندند.
تولیت استان امامزاده صالح همچنین بر حمایت  آستان  از هیات فرزندان شهدای اسلام تاکید کرد.
سپس  امیر سرتیپ شکارچی؛ معاون فرهنگی ستادکل نیروهای مسلح پس از تبریک سالروز ورود ازادگان به ایران گفت: دشمن بعداز نا امیدی از شکست ایران در جبهه های گوناگون، حربه جنگ اقتصادی را مهیا کرده است که این مردم همانگونه که در جنگ تحمیلی با امید به خدا و اطاعت از امام راحل(ره) معجزاتی همچون کربلای یک خلق کردند، در این زمان نیز با اتکا به وعده پیروزی از جانب خدا که در قرآن آمده است و اطاعت از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب می‌توانند با عزت از این مشکلات عبور کنند و قدرتمند به پیش روند.
امیر شکارچی افزود: کاش برخی مسئولین به‌جای چشم امید به سوی غرب، نگاهشان به قدرت زیاد کشور و جوانان انقلابی متعهدی باشد که همچنان مانند جوانانی که در راه پاسداشت ارزش های انقلاب در جبهه به شهادت رسیدند پیوسته در سنگرهای نظام با دفاع همه جانبه همچنان ادامه دهنده راه شهدا هستند.
وی با اشاره به حقارت پهلوی در مقابل امریکا، افزود:  پهلوی باعث شد ایران در مقابل رییس جمهور آمریکا سرخم کند و تحقیر شود ولی اکنون به برکت انقلاب و خون شهدا، کشور عزیزمان تبدیل به یکی از قدرت‌های برتر دنیا شده است.
در پایان با حضور امیر سرتیپ شکارچی، امیر سرتیپ گلفام، سردار هاشمی دانا، دبیر مجمع آزادگان دفاع مقدس، مسئول رسیدگی به خانواده‌های فاطمیون، به همراه قلیچ خانی مسئول هیات، از خانواده‌های شهدای مردادماه و نیز جانبازان حاضر در برنامه و تعدادی آزادگان معزز در سالروز به میهن، تجلیل صورت گرفت و شال‌هایی متبرک تقدیم انان شد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :