چهارشنبه 4 اردیبهشت 1398 |

کمیسیون احراز ایثارگری استان مرکزی برگزار شد

1397/05/09

کمیسیون احراز ایثارگری استان مرکزی برگزار شد

کمیسیون احراز ایثارگری استان مرکزی با حضور معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد و رییس اداره پذیرش و امور اداری در سالن جلسات بنیاد استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حیات به نقل از «ایثار»، مرتضی انصاریفر اظهار داشت: کمیسیون احراز جانبازی استان صبح امروز سه شنبه نهم مردادماه 97 در سالن جلسات اداره کل با حضور مدیرکل و معاون تعاون بنیاد مرکزی در راستای بررسی پرونده های شاهد و ایثارگر متقاضی شرکت در کمیسیون پزشکی، کمیسیون حالت اشتغال و تشکیل پرونده ابتدایی تشکیل شد.
انصاریفر با بیان اینکه از ابتدای سال بیش از 125 پرونده طرح شده و احراز جانبازی برای شناخته شدن فرد به عنوان جانباز براساس مدارک و مستندات است، افزود: در حال حاضر بخش احراز جانبازی و ثبت در سامانه سجایا و ارسال پرونده ها و معرفی به کمیسیون پزشکی از طریق الکترونیکی انجام می شود اما بخش تشکیل و تکمیل پرونده احراز جانبازی به صورت دستی است.
وی در خصوص صدور رأی احراز و معرفی به کمیسیون مرکز تصریح کرد: تمام تلاش خود را در جهت خدمت به عزیزان به کار گرفته و پیگیری های لازم صورت می گیرد.
وی اضافه کرد: در مجموع در بررسی احراز جانبازی با توجه به مواد قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و ثبت نتیجه در سامانه سجایا تاکید جدی داریم تا افرادی که متقاضی هستند بتوانند از این خدمات بهره مند شوند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :