چهارشنبه 4 اردیبهشت 1398 |

خدمت به ایثارگران با روحیه جهادی و نگاه اعتقادی انجام شود

1397/05/09

خدمت به ایثارگران با روحیه جهادی و نگاه اعتقادی انجام شود

مدیرکل بنیاد مازندران اظهار داشت: باید با روحیه جهادی و با نگاه اعتقادی به خانواده های مکرم شهدا، جانبازان و آزادگان خدمت کنیم.

به گزارش پایگاه خبری حیات به نقل از «ایثار»، ایثارگران مازندرانی با حضور در ملاقات عمومی روز سه شنبه نهم مرداد ماه بصورت حضوری با هدایت مظلومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران دیدار و مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند.
مدیرکل بنیاد مازندران پس از ملاقات عمومی با ایثارگران طی گفتگویی، اظهار داشت: باید با روحیه جهادی و با نگاه اعتقادی به خانواده های مکرم شهدا، جانبازان و آزادگان خدمت کنیم.
مظلومی افزود: در جهت خدمت رسانی به ایثارگران، باید بهترین و مناسب ترین خدمات را ارائه دهیم به طوری که ایثارگر از دریافت خدمات، رضایت کامل داشته باشد.
وی تصریح کرد: تلاش کارکنان و خادمین در بنیاد مازندران این است تا مشکل ایثارگر برطرف و گره از مشکلات آنان برداشته شود.
مظلومی با اشاره به ضرورت تسریع در خدمت رسانی به جامعه هدف گفت: پاسخگویی به موقع، دقت در بررسی درخواست ها، پیگیری به هنگام، راهنمایی درست، تکریم ارباب رجوع از جمله موضوعاتی است که در ملاقات عمومی با جدیت دنبال می شود.
در ملاقات عمومی امروز تعداد 130 تن از والدین، همسران و فرزندان معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و خانواده های آنان شرکت داشتند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :