چهارشنبه 4 اردیبهشت 1398 |

برنامه‌های بنیاد خوزستان برای سالروز بازگشت آزادگان اعلام شد

1397/05/09

برنامه‌های بنیاد خوزستان برای سالروز بازگشت آزادگان اعلام شد

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد خوزستان برنامه های بنیاد استان برای سال روز بزرگداشت بازگشت آزادگان را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری حیات به نقل از «ایثار»، در آستانه با فرارسیدن سالروز بازگشت آزادگان سرفراز به میهن اسلامی، نشست برنامه ریزی مراسم نکوداشت و تجلیل از آزادگان روز دوشنبه 8 مرداد 97 در اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان اهواز برگزار شد.
سهراب حسین پور، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد خوزستان ضمن تآکید بر اهمیت بزرگداشت وقایع دفاع مقدس گفت: بخش عظیمی از اقتدار، عزت و صلابت کشور و نظام، مدیون جانفشانی فرزندان انقلاب و شاگردان مکتب امام راحل عظیم الشان در طول دفاع مقدس است که این امر در سال های پس از دفاع مقدس اهمیتی مضاعف یافت.
وی با اشاره به بزرگداشت ۲۶ مرداد و ضرورت یادآوری خاطرات و رویدادهای دفاع مقدس نیز گفت: آزادگان نماد حقیقی و روایتگر تاریخ عینی دفاع مقدس هستند که باید قدر آنان را بدانیم و همواره به یادشان باشیم.
حسین پور با تأکید بر تشکیل ستاد بزرگداشت سالروز ورود آزادگان در شهرستانها اظهار داشت: در سطح استان و تمامی شهرستان ها نیز برنامه‌هایی از جمله غبارروبی مزار شهدا، دیدار با آزادگان، تجلیل از رشادت‌های آنها و جشن پیش‌بینی شده است که امید است به خوبی و با کیفیت محتوایی مطلوب برگزار شوند.
نورانی معاون فرهنگی بنیاد خوزستان نیز با اشاره به اقدامات انجام شده، اظهار داشت: آیین های تجلیل از بزرگ مردان آزاده، کوچکترین کار ممکن برای قدردانی از رشادت ها و فداکاری های شهدا است، چرا که این غیور مردان برای برقراری آرامش و امنیت کشور و حفظ خاک این میهن اسلامی سال ها شکنجه و دوری از وطن و خانواده را به جان خریدند.
گفتنی است، برپایی نمایشگاه، اجرای برنامه های شاد و مفرح فرهنگی هنری، اجرای نمایش، خاطره گویی آزادگان، برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی، تجلیل از شهدای آزاده ای که در زندانهای رژیم بعثی عراق به شهادت رسیده اند و برنامه ریزی دیدارهای متقابل آزادگان با مسئولین استانی و شهرستان ها از جمله برنامه های سالروز بازگشت آزادگان است.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :