چهارشنبه 4 اردیبهشت 1398 |

درخشش فرزندان ایثارگر تداوم قهرمانی های شهدا و ایثارگران است

1397/05/09

درخشش فرزندان ایثارگر تداوم قهرمانی های شهدا و ایثارگران است

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل بیان کرد: درخشش فرزندان ایثارگران در میادین جهانی ورزشی تداوم قهرمانی های شهدا و ایثارگران در دفاع از میهن اسلامی در برابر تهاجم بیگانگان است.

به گزارش پایگاه خبری حیات به نقل از ایثار شهیدخبر یاسر شاهی روز یک شنبه هفتم مرداد 97 در منزل جانباز گرانقدر «طیار معروف خانی» حضور یافت و از «بهرام معروف خانی» فرزند وی به دلیل کسب مدال طلای مسابقات کشتی فرنگی آسیایی تجلیل کرد.
مدیرکل بنیاد اردبیل با اشاره به رشادت های رزمندگان اسلام و ایثارگران در دوران هشت سال دفاع مقدس گفت: درخشش فرزندان ایثارگران در میادین جهانی ورزشی تداوم قهرمانی های پدران شما در دفاع از میهن اسلامی در برابر تهاجم بیگانگان است.
وی افزود: همانگونه که آن روز ایثارگران نگذاشتند ذره ای از خاک کشور در دست متجاوزین بماند و پرچم ایران اسلامی را در سراسر مرزهای مقدس این مرز و بوم به اهتزاز درآوردند، امروز نیز با پیروزی های ورزشی شما این پرچم مقدس در برابر چشم میلیون ها بیننده برافراشته می شود و با سرود دلنواز جمهوری اسلامی ایران خون حماسی در رگ مردم به جوش می آید.
گفتنی است بهرام معروف خانی در رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی آسیا در ترکیب تیم ملی ایران خوش درخشید و با کسب عنوان قهرمانی وزن 63 کیلوگرم گردن آویز طلا را بر گردن آویخت.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :