سه شنبه 31 اردیبهشت 1398 |

فعالیت کتابخانه تخصصی ایثار و شهادت همدان با ۳۳۰۰ عنوان کتاب

1397/04/30

فعالیت کتابخانه تخصصی ایثار و شهادت همدان با ۳۳۰۰ عنوان کتاب

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان گفت: کتابخانه تخصصی ایثار و شهادت اداره‌کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با ۳۳۰۰ عنوان کتاب آماده استقبال از علاقمندان است.

ناصر عارف ، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان گفت: کتابخانه تخصصی ایثار و شهادت با هدف ترویج فرهنگ ناب هشت سال حماسه و ایثار فرزندان ایران اسلامی راه‌اندازی شده و آماده ارائه خدمات به مردم شهیدپرور و ولایی همدان است.

وی افزود: این کتابخانه که دارای بیش از سه هزار و ۳۰۰ عنوان کتاب با موضوعات انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و شهدای والامقام است در روزهای دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۳ آماده ارائه خدمات به صورت رایگان است.

وی با تاکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سطح جامعه به ویژه در میان نسل جوان اظهار داشت: لازم است تا مسئولان و متولیان فرهنگی در تمام استان‌ها اقدام به معرفی شهدا نمایند تا از این طریق علاوه بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا نسل جوان بتواند با شهدا بیشتر آشنا شوند./شبستان

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان با بیان اینکه در دوران انقلاب و ۸ سال دفاع مقدس همه اقشار جامعه برای دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب حضور فعال داشتند، تصریح کرد: در آن ایام زنان نیز دوشادوش مردان به میدان می‌آمدند برای همین باید برای این معرفی شهدای زن نیز تلاش کافی صورت بگیرد.

عارف با اشاره به اینکه فرهنگ کتابخوانی با توجه به فضاهای مجازی موجود در جامعه کمرنگ شده است، بیان کرد: نسل جوان به فرهنگ ایثار و شهادت نیازمند است، بهترین راه انتقال این فرهنگ نیز آشنایی آنها با حماسه‌ های خلق شده در دوران هشت سال دفاع مقدس از طریق شیوه‌ های مختلف مانند مطالعه کتاب است.

وی یادآور شد: علاقه‌مندان به استفاده از کتاب‌های این مجموعه تخصصی می‌توانند با حضور در این کتابخانه به نشانی خیابان میرزاده عشقی ساختمان اداره‌کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و با عضویت در کتابخانه تخصصی ایثار و شهادت از خدمات این مجموعه بهره‌مند شوند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :