پنجشنبه 21 آذر 1398 |

​سبک زندگی اسلامی منطبق بر سبک زندگی اهل بیت (ع) است

09:0:0    1397/04/30

​سبک زندگی اسلامی منطبق بر سبک زندگی اهل بیت (ع) است

مدیرکل مددکاری و مشاوره بنیاد تصریح کرد: اگر در یک جامعه کار ایثارگونه انجام شود و به شکل جهادی در این مسیر قدم برداشته شود تمام اهداف محقق می شود.

حجت الاسلام حسن هنرمند مدیر کل اداره مددکاری و مشاوره بنیاد در همایشی که با حضور مهدی ایزدی معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد کشور، مرتضوی مدیرکل بنیاد شهرستان های استان تهران و اعضای شورای هماهنگی و اتاق فکر معتمدین معین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران برگزار شد، اظهار داشت: هر سرزمینی که در آن فرهنگ ایثار و شهادت رشد، توسعه و نهادینه شود آن سرزمین به بهترین درجات خواهد رسید.
وی بیان کرد: هر فعالیتی که انسان انجام می دهد اگر صادقانه و با تمام توان باشد بسیار مثمرثمر خواهد بود و تاثیری که می گذارد نه تنها وضعی بوده بلکه موجب تغییری شگرف در موضوعات مرتبط پیش رو شده و باعث می شود تا خروجی مطلوب و ارزشمندی از برنامه ها و اقدامات دریافت کرد.
مدیرکل مددکاری و مشاوره بنیاد با اشاره به قرابت و ارتباط اثرگذار و دیرینه میان مسئولان بنیاد و جامعه هدف با معتمدین معین افزود: سال گذشته همراه با 17 هزار نفر معتمدین معین فعال در سطح کل کشور، مجموعه بنیاد با حدود 180 هزار خانواده شهدا و ایثارگران دیدار کرد که در نوع خود کم نظیر و یا بی نظیر بوده است.
هنرمند در پایان با اشاره به لزوم فعالیت جهادی تصریح کرد: اگر در یک جامعه کار ایثارگونه انجام شود و به شکل جهادی در این مسیر قدم برداشته شود تمام اهداف محقق می شود.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :