شنبه 5 مهر 1399 |

 بازنشستگی  فرزندان شاهد

13:7:0    1399/06/22

بازنشستگی فرزندان شاهد

درباره سال بازنشستگی فرزندان شاهد، تا چندی پیش بیست سال بود، چطور ۲۲سال شد وآیا دراین زمان کل مزایای سی سالگی به ما پرداخت می شود؟

🔸سنوات پرداختی به فرزندان شهید قبلا به استناد قانون بازنشستگی پیش از موعد جانبازان که حداکثر 10 سال بوده محاسبه و اقدام می گردید.ولی از سال 96 با ابلاغ قانون برنامه ششم سنوات ارفاقی همسران و فرزندان شهدا به استناد بند"خ" ماده 87 قانون مزبور بر مبنای حداکثر 8 سال قابل محاسبه است.



مرجع: اداره کل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران
jahate_ettelaaa@

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران