چهارشنبه 15 مرداد 1399 |

تمدیدحق اولاد برای فرزندان مجرد

09:3:0    1399/04/11

تمدیدحق اولاد برای فرزندان مجرد

مگر طبق قانون دختر تا زمانی که ازدواج نکرده ودر خانه پدری است و شاغل هم نمی باشد بیمه و حق اولاد به اون تعلق نمی گیرد؟ هفته پیش برای این که چرا حق اولاد را قطع کردند به بنیاد مراجعه کردم و متصدی مربوطه گفت شما باید از دانشگاه بابت دانشجو بودن نامه بیاوریداین گفته طبق کدام قانون است؟(فرزند جانباز 25دصد وحالت اشتغال ماده 38 کد ملی ...)

مدیرکل پذیرش و امور اداری بنیاد: برای تمدید حق اولاد برای فرزندان مجرد اگر فرزند دخترباشد فقط شناسنامه کافی است نیاز به گواهی از دانشگاه نیست.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران