چهارشنبه 25 تیر 1399 |

مشمولین تبصره ماده٣٨

08:49:0    1399/04/11

مشمولین تبصره ماده٣٨

من شنیدم معوقات مشمولین تبصره ماده 38 در حال واریز است.ایا شامل ما حالت اشتغال بنیاد می شود؟

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد: مشمولین تبصره ماده ۳۸ مربوط به ساتا میباشد و ارتباطی با بنیاد ندارد.
ماده ۳۸ با بنیاد است و تبصره ماده ۳۸ با ساتا است

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران