چهارشنبه 12 آذر 1399 |

اعاده به خدمت جانبازان بعد از تصویب قانون توسعه ششم

09:55:0    1399/04/07

اعاده به خدمت جانبازان بعد از تصویب قانون توسعه ششم

اینجانب در اسفند 97 با 34 سال و 6ماه سابقه آموزشی و تجربی از آموزش و پرورش بازنشسته شدم. پس از بازنشستگی رتبه بندی و فصل دهم و...افزایش حقوق فرهنگیان انجام شد و ما علیرغم زحمات چند دهه محروم از این افزایش ها شدیم .با توجه به قانون اعاده به خدمت جانبازان و حکم دیوان عدالت اداری و جانبازی 5درصد بنده و اینکه 4 سال از خدمت بنده دوران تحصیل در دانشسرای چهارساله تربیت معلم بوده است، آیا امکان برگشت به کار در آموزش و پرورش با سن 49 سال وجود دارد ؟راهکار چیست؟

دبیر کمیسیون ماده ١٦ رسیدگی به شکایت ایثارگران: متاسفانه این جانباز عزیز به دلیل بازنشستگی در سال ۹۷ و حین اجرای برنامه ششم توسعه امکان اعاده به خدمت با استفاده از مزایای قانونی در بند چ ماده ۸۷ قانون مزبور را ندارد و چه در کمیسیون و چه در دیوان عدالت طرح هرگونه دعوایی از این بابت محکوم به رد است!
تنها راهکار تقاضا و جلب نظر و موافقت وزارت آموزش و پرورش است آن هم بدون تمرکز بر امتیازات جانبازی!

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران