چهارشنبه 25 تیر 1399 |

عدم تعلق سنوات ارفاقی به جانبازان حالت اشتغال

14:40:0    1399/01/10

عدم تعلق سنوات ارفاقی به جانبازان حالت اشتغال

من جانباز ۵۰ درصد بنیاد هستم سرباز ارتش بودم و درسال ۶۳ مجروح شدم و از کار افتاده دایم هستم الان ما وضعیت بازنشستگی هستیم یا حالت اشتغال؟ الان با گذشت تقریبا ۳۶ سال از مجروحیت بنده می گذرد، آیا سنوات به ما تعلق می گیرد؟

دبیر کمیسیون ماده ١٦ رسیدگی به شکایات ایثارگران: بازنشستگی جانبازان حالت اشتغال از زمان صدور رای محاسبه می شود نه از زمان مجروحیت.
سنوات ارفاقی به جانبازان حالت اشتغال تعلق نمی گیرد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران