سه شنبه 21 آبان 1398 |

شرط اعاده به کار جانباز بازخرید شده

1398/08/18

شرط اعاده به کار جانباز بازخرید شده

حیات: در من رزمنده با سابقه ۱۲ ماه حضور در جبهه و جانباز زیر ۲۵ درصد می باشد که کارمند قراردادی اداره راه و شهرسازی شهرستان بود. در سال ۸۳ و بنا به دلایلی، خود را باز خرید کرد و حق سنوات وی که دارای ۱۳ سال کاری بود به او پرداخت شد. آیا امکان بازگشت به کار ایثارگرانی که بازخرید کرده اند وجود دارد و چه کار باید انجام شود؟

دبیر کمیسیون ماده ١٦ رسیدگی به شکایات ایثارگران: بله! امکان اعاده بخدمت جانبازانی که سنوات خدمت خود را بازخرید کرده اند، وجود دارد.

ما مشروط به عدم از کارافتادگی کلی، عدم دریافت حقوق از ساتا یا سایر صندوق های بازنشستگی و النهایه طی مراحل گزینش مجدد این امکان خواهد بود.  

باید حق سنواتی را که گرفته، پرداخت می کند و به نظر می رسد مبالغ دریافتی را باید به نرخ روز و مطابق با حکم کارگزینی سال اول پس از اعاده به خدمت بازگرداند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :