سه شنبه 21 آبان 1398 |

واردات خودرو توسط جانبازان

1398/08/18

واردات خودرو توسط جانبازان

حیات:آیا جانبازان می توانند با داشتن کارت ایثارگری از معافیت گمرکی واردات ماشین استفاده کنند؟

دبیر کمیسیون ماده ١٦ رسیدگی به شکایات ایثارگران: فقط جانبازان ۷۰ درصدی که اسامی آنان توسط بنیاد به دولت ارایه و تایید شده است، صرفا برای یک بار می توانند یک دستگاه خودرو با استفاده از معافیت گمرکی مشخص وارد کنند.
این امتیاز و معافیت مشمول همه جانبازان نیست.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :