چهارشنبه 5 آبان 1400 |

اسلام برای پیروزی خون می‌خواهد

12:27:0    1400/04/08

انقلاب اسلامی خون‌بهای هزاران شهید است

شهید علی عبدی می نویسد: انقلاب اسلامی خون‌بهای هرازان شهید است .

به گزارش حیات، شهید علی عبدی قلعه بابو متولد 15 دی ماه سال  45 در روستای قلعه بابو از توابع شهرستان دزفول است، با شروع جنگ تحمیلی لباس سبز سپاه را بر تن کرد و به نبرد با دشمن شتافت در نهایت در هشتم خرداد ماه سال 65 در منطقه عملیاتی فاو بر اثر اصابت ترکش به دست، سینه و پا به شهادت رسید.
متن وصیت‌نامه شهید بدین شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم
«الذین آمنو و هاجروا و جاهدوا فی سبیل الله باموالهم و انفسهم اعظم درجه عندالله و اولئک هم الفائزون .»
«آنان که ایمان آوردند و از وطن خود هجرت گزیدند و در راه خدا به مال و جانشان جهاد کردند آنها را نزد خدا مقام بلندی است و آنان با رستگاران و سعادتمندان دو عالمند .»
«السلام علیکم یا انصار رسول الله. السلام علیکم یا انصار ابا عبدالله الحسین.»

سلام و درود خداوند بر ارواح طیبه شهدای اسلام، آن عزیزانی که با فریاد «الله اکبر» و «یا مهدی ادرکنی» در خون خود غلطیدند و درس آزادی به ملت های در بند و مستضعف آموختند. ایثارگرانی که تا پای جان در مقابل کفر و نفاق استقامت کردند تا به لقاء پروردگار خویش شتافتند و مسئولیت سنگین پیام خونشان را به عهده ما پویندگان راه حسین (ع) گذاشته اند و فرزندان پاک خمینی بت‌شکن هر لحظه در کربلاهای ایران حماسه می‌آفرینند و انقلاب اسلامی که خون‌بهای هرازان شهید است به تمام جهان صادر گردد، بشود تا ظلم و ستم از بین رود.
انقلاب اسلامی که خون‌بهای هرازان شهید است . ای حسین! «هل من ناصر ینصرنی » تو را بعد از هزار و چهارصد سال از زبان مردی از سلاله پیامبر و درست همانند تو فریاد سر می داد که کسی هست مرا یاری کند و ما هم در این زمان او را یاری کردیم.
فرزندان با خون خود درخت نوساخته اسلام را آبیاری کردند و در راه اسلام به شهادت رسیدند. «آنان که رفتند کاری حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی کنند وگرنه یزیدی هستند . »
خداوند در قرآن کریم می فرماید: «و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتاً بل احیاء عند ربهم یرزقون »  « آنان که در راه خدا شهید می شوند کشته نپندارید بلکه در نزد خدای خود روزی می برند .»
«...انا لله و انا الیه راجعون » ، « ما همه از خداییم و به سوی خدا باز می گردیم .»
امام را دعا کنید. پدر و مادر عزیزم! اگر من شهید شدم گریه و عزاداری نکنید چون دشمن از گریه شما سوء استفاده می‌کند. شما باید خوشحال باشید که چنین فرزندی را به اسلام هدیه کردید. پدر و مادر و برادرانم! دوست دارم شما هم اسلام را یاری کنید و ای خواهرم! تو هم سنگرت حجاب را حفظ کن. برادر ایرج! تو هم راه مرا مانند ستار که راه برادرش را ادامه می دهد .
سلام مرا به عمویم خدارم و خاله‌ام طوبی و به پسر عموهایم مرتضی، ستار، سعید، مسعود و به دختر اشرف برسانید. پدرم سالی 2000 ریال به مستضعفین بده کمک کن. سلام من به پدر و مادرم، ایرج، محمد، محمدرضا، علیرضا، حسن رضا و خواهرم فاطمه و به دایی ام فتح الله و به مادر بزرگانم خیره و به خاله‌ام فاطمه، زهرا برسانید و بگویید آنها هم هیچ ناراحت نباشند چون که اسلام خون می‌خواهد تا پیروز بشود،
والسلام.
خدایا، خدایا، تا انقلاب مهدی، خمینی را نگهدار. درود بر همچون مادرانی که چنین جوانانی را در دامان خود پروراندند و این غرقه به خون گردید پیکرم ای مادر مهری در سنگرم ای مادر به سوگ من مکن مادر عزاداری استقامت کن به رهبرم یاری مادر دیگر نباش در انتظار من پادگان ذلیجان بود قتلگاه من.
ساعت 8:30 شب عملیات
انتهای پیام/

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران