چهارشنبه 5 آبان 1400 |

احمد خدادوست: بر مرگم گریه نکنید هدف مقدسم را دنبال کنید

11:5:0    1400/03/22

شهید احمد خدادوست: بر مرگم گریه نکنید هدف مقدسم را دنبال کنید

به تمامی دوستان و آشنایان وصیت می‌کنم که به حرف امام گوش دهند و عمل نمایند و در نمازهای جماعت شرکت کنند و انقلاب را تداوم دهند و با صدور آن ابرقدرت های جنایتکار را از صحنه روزگار محو و نابود نمایند.

شهیدبه گزارش حیات، شهید احمد خدادوست متولد 8 آذر 1345 در شهرستان دهلران می‌باشد. وی پس از شروع جنگ تحمیلی در قامت یک بسیجی رهسپار مناطق جنگ شد و سرانجام در 14 خرداد ماه سال 64 در جزیره مجنون در اثر اصابت ترکش خمپاره به کمرش به شهادت رسید.
متن وصیت‌نامه شهید بدین شرح است: 
بسم الله الرحمن الرحیم
«و لا تحسبن الذین قتلوا فى سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون . »
«چنین مپندارید که آن‌هایی که در راه خدا کشته می‌شوند مرده‌اند بلکه آن‌ها زنده هستند و نزد خداوند خویش روزی می‌خورند ». (قرآن مجید)
هدف از جبهه آمدنم یاری اسلام و لبیک گفتن به تو ای امام بوده و هست و امیدوارم که راهم را بعد از شهادتم ادامه دهند. اسلام به عنوان مکتب رهایی بخش برای تمام دوران پذیرفته‌ام و حاضر گشته‌ام که جان ناقابلم را در این راه مقدّس فدا کنم.
لذا از خانواده محترم تقاضا می‌کنم که بر مرگم گریه نکنند بلکه هدف مقدّسم را ادامه دهند. به تمامی دوستان و آشنایان وصیت می‌کنم که به حرف امام گوش دهند و عمل نمایند و در نمازهای جماعت شرکت کنند و انقلاب را تداوم دهند و با صدور آن ابرقدرت‌های جنایتکار را از صحنه روزگار محو و نابود نمایند. در این لحظه‌های آخر [...] با دعا و نیایش به درگاه خداوند می خواهیم که امام را حفظ و انقلاب [...] تا ظهور مهدی ادامه یابد و پرچم «لا اله الا الله » را در سراسر گیتی به اهتزاز درآورد .
از خداوند متعال می‌خواهم که به خانواده شهدا صبر و استقامت عطا نماید.
خدایا، خدایا، تا انقلاب مهدی، خمینی را نگهدار، والسلام.


احمد خدادوست
1361/11/05 امضاء
 

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران