سه شنبه 31 فروردین 1400 |

به‌امید پیروزى اسلام به کفر جهانی

10:52:0    1399/10/04 وصیت نامه شهدای کربلای 4

11 پیام کوتاه از شهید مفقودالاثر کربلای 4

شهید ابراهیم در بخشی از وصیت نامه خود می نویسد: زنده‌ماندن ما بخششى است و شهادت و مرگ ما هم لطف و مهر او است.

نام و نام خانوادگی:ماشاءالله ابراهیم
تاریخ تولد: 20 / 3/ 1336
محل تولد: روستای فروشان از توابع شهرستان خمینی شهر
نام پدر: مصطفی
نام مادر: رقیه سلطان
تحصیلات: دیپلم
شغل: دادگستری
یگان اعزامی: پاسدار
تاریخ شهادت: 4/ 10 / 1365
محل شهادت: جزیره سهیل
وضعیت: مفقودالاثر


بسم الله الرحمن الرحیم

3/ 10/ 1365

بنام خداوند عالمیان که بخشنده و مهربان است که زنده‌ماندن ما بخششى است و شهادت و مرگ ما هم لطف و مهر او است درود خداوند بر پیامبران، امامان، صالحین، شهدا، علما و بر همه بندگان مخلص.

خداوند را شکرگزارم که باز هم به این حقیر اجازه شرکت در جبهه‌هاى نور علیه ظلمت و تاریکى را مرحمت نموده که جانم را فداى اسلام، قرآن و راه روشن و بی‌آلایش مولا و آقایان امام خمینى نمایم.

در این وقت کم چندین در خواست و سفارش دارم، امید است مانند همیشه لطف و صفاى خود را ثابت نمایید.

1- همه بدانند که فقط جهت رضاى خداوند و جهت احیاى اسلام عزیز به جبهه آمدم و هر کس به دلخواه خودش، آمدن مرا تفسیر نکنند. ضمناً به فرزندانم بگوئید که پدر جهت نابودى کفر و حفظ اسلام شهید شد.

2- همه بدانند که از هیچ‌کس، چه آشنا و چه غریبه ناراحت نیستم از همه راضى هستم و همه عزیزان خوبم را دوست دارم.

3- به مادر عزیزم، به همسرم، به خواهرانم، به برادرانم سفارش می‌کنم دین اسلام را دریابند و مظلومیت امام حسین (ع) را، و یک ذره و یک قطره اشک براى من نریزند؛ نه اینکه گریه نکنند، بلکه براى امام حسین (ع) گریه کنید.

4- همسر عزیزم! خیلى خیلى دوستت داشتم و دارم و خدا را شاهد می‌گیرم از تو راضى هستم و به جاى این‌که بگویم وعده ما لقاء پروردگار، بهتر است بگویم تعهد ما رضاى خداوند.

5- فرزندانم را خیلى دوست دارم، راضى نیستم هیچ‌کس آن‌ها را اذیت کند و حتى همسرم را و در صورت تقبل اینکه کسى آن‌ها را به فرزندى مخلصانه بپذیرد و همسرم را به همسرى، در غیر اینصورت صلاح نمی‌دانم که همسرم دوباره ازدواج کند.

6- جهت انتقال احتمالى همسرم به اصفهان یا ماندن او در اهواز مدیریت انجام کارها به نظرم برادر عزیزم محمد اکبرزاده باشد مناسب است و به برادرم اکبرزاده سفارش می‌کنم ملاحظه سکونت علیرضا جعفرى را بنماید، زیرا درس خواندن او براى من مهم است.

7- کلیه دارائى و زندگى من متعلق به همسرم و فرزندانم می‌باشد و راضى نیستم در مورد نبودن من و بودن همسر و فرزندان و مال زندگى تفسیر بدى بنمایند.

8- اگر لطف خدا شامل این حقیر شد و شهادت نصیب گردید همسرم در مورد (بند 6) می‌تواند تصمیم بگیرد و اگر اسیر شدم صلاح نمی‌دانم ازدواج کند تا اینکه خبر قطعى بدست او برسد.

9- خانواده همسرم را خیلى دوست دارم، آن‌ها خیلى خوب هستند. سعى کنید در نبودن من همانند دیگران کار به اختلاف و جدایى نکشد شما آن‌ها را دلدارى بدهید و آن‌ها هم به شما.

10- ازدوستان خوبم که براى من خیلى عزیزند تقاضا می‌کنم گاهى اوقات نمازهایى را به نیابت از این حقیر بخوانند و به دلایل خاصى که خودم می‌دانم از برادر خوبم امیریان تقاضاى این کار را دارم و در ضمن، 25 روز روزه .

11- به برادرم علیرضا جعفرى سفارش می‌کنم ادامه تحصیل بدهد و در وسط کار نماند. به برادرم اکبرزاده سفارش می‌کنم که به خود و دیگران بگوید زندگى در صورت خوب بودن ما شیرین می‌شود.

به امید پیروزى اسلام به کفر جهانی

انتهای پیام/ 

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران