سه شنبه 31 فروردین 1400 |

تقوای الهی پیشه کنید

08:0:0    1399/10/04 محمود اتحادی ابری:

تقوای الهی پیشه کنید

شهید محمود اتحادی در وصیت‌نامه خود خطاب به پدر و مادرش می‌نویسد: در شهادت من ناراحت نشوید و صبر داشته باشید و استقامت کنید تا در روز رستاخیز پیش خدا رو سفید باشید و شکر کنید و بگو یید که خدایا! این قربانى ناچیز را هم از ما بپذیر.

نام و نام خانوادگی: محمود اتحادی ابری
تاریخ تولد: 2/ 8/ 1339
محل تولد: روستای ابر از توابع شهرستان اصفهان
نام پدر: حسن
نام مادر: زبیده
تحصیلات: دوم متوسطه (رشته حسابداری)
یگان اعزامی: پاسدار
تاریخ شهادت: 4/ 10 / 1365
محل شهادت: ام الرصاص عراق
مزار: گلستان شهدای شهرستان اصفهان


بسم الله الرحمن الرحیم


« إِنَّ الَّذینَ قالوا رَبُّنَا اللُّهَ ثُمَّ استَقاموا تَتَنَزَّلُ عَلَیهِمُ المَلائِکَةُ أَلاّ تَخافوا وَلا تَحزَنوا وَأَبشِروا بِالجَنَّةِ الَّتی کُنتُم توعَدونَ ». (سوره فصلت آیه 30)

به نام خداوند بخشاینده مهربان. به‌درستی‌که آن‌ها که گفته اند پروردگار ما خداست پس ایستادگى کردند می‌آید برای‌شان ملائکه که مترسید و اندوهگین مشوید و شادمان شوید به بهشتى که بودید وعده داده مى‌شوید.

با سلام بر مهدى موعود یگانه منجى عالم بشریت و نائب ارجمندش، خمینى این بت‌شکن قرن و این توفنده بر کفر جهانى و آرام‌بخش دل‌هاى محرومین و مظلومین و نوازش‌گر ایتام و با سلام بر همه شهداى کربلا و کربلاهاى تاریخ، و همه شهداى انقلاب اسلامى و شهداى جنگ تحمیلى عراق علیه ایران.

در این روزهاى سرنوشت ساز که روزهاى پیروزى اسلام بر کفر جهانى است و ما عازم جبهه‌هاى نبرد هستیم لازم دانستم که طبق وظیفه شرعى خود این وصیت نامه را بنویسم.

پدر و مادر عزیزم! امیدوارم که مرا ببخشید و حلالم کنید شما براى من زحمت بسیار کشیدید تا مرا بزرگ کردید. پدر و مادر عزیزم! می‌دانم که نبودن من در کنار شما براى شما خیلى سخت است؛ می‌دانم که بعد از خدا تنها امید شما من بودم و من ثمره عمر شما بودم ولى نباید این علاقه شما نسبت به من خداى ناکرده موجب ناراحتى براى شما گردد و در شهادت من ناراحت نشوید یعنى شما هم باید همان‌طور که با تمام علاقه‌اى که به شما داشتم به خاطر خدا شما را ترک کردم و به جبهه رفتم و شما هم باید همین‌طور عمل کنید و در شهادت من ناراحت نشوید و صبر داشته باشید و استقامت کنید تا در روز رستاخیز پیش خدا رو سفید باشید و شکر کنید و بگو یید که خدایا! این قربانى ناچیز را هم از ما بپذیر.

پدر و مادر عزیزم! ما که همیشه در زندگى از خداوند بهشت را طلب می‌کنیم پس باید براى رفتن به بهشت کارى انجام دهیم و براى رفتن به بهشت باید راه آن را که همان صراط مستقیم الهى است بپیماییم و در این راه سختی ها و مشکلات وجود دارد، کشتن و کشته شدن دارد، مجروح و معلول شدن دارد و اسیر شدن و آواره شدن دارد و «اَلْجَنَّةُ مَحْفُوفَةٌ بِالْمَکَارِهِ» [...] «فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّه حَقٌ...» مقاومت کنید که وعده الهى حق است.

برادر عزیزم و خواهران مهربانم! مرا ببخشید و اگر از من بدى دیدید مرا حلال کنید و من از خداوند براى شما توفیق عمل کردن به احکام الهى [را خواستارم] و آرزو می‌کنم و امیدوارم که بتوانید فرزندانى را تربیت کنید که براى اسلام خدمت کنند و سرباز امام زمان باشند.
و اینک سخنى با مردم دارم و آن ها را به تقوى الهى و ترک معصیت و نظم در امور و صبر در مشکلات دعوت می‌کنم و از آن‌ها می‌خواهم که مساجد را خالى نکنند چون به قول امام عزیزمان مسجد سنگر است و تا وقتى که مردم در سنگر باشند ضربه هاى دشمن بر آن‌ها اثر نمی‌کند و موقعى شما شکست می‌خورید که از سنگر بیرون بروید و سنگر را خالى کنید.

از شما مردم می‌خواهم که از روحانیت اصیل و متعهد به اسلام حمایت کنید و از امام خمینى، این سمبل روحانیت و این مرد خداگونه و این ناخداى کشتى انسانیت که هم‌چون ابراهیم امت خود را از طوفان هاى ضلالت و گمراهى نجات داده و بسوى ساحل نجات می‌رساند اطاعت و حمایت کنید و بدانیدکه اگر حرف امام را عمل نکنید به عذاب الهى دچار خواهید شد و دست خدا بر سر اجتماعى است که از رهبر عادل پیروى کند.

تقاضاى دیگرم از مردم این است که از قانون اساسى که خون‌بهاى ده‌ها هزار شهید و معلول است حمایت کنید و براى حفظ اصل ولایت فقیه که یکی از مترقی‌ترین اصول قانون اساسى و هم‌چون یک سدى شکست ناپذیر در مقابل استعمارگران و خار چشم استکبار جهانى و ضد دیکتاتورى و ضامن حفظ مکتب از دستبرد اجانب و حافظ استقلال و آزادى مسلمین است از دادن جان دریغ نکنید به امید برافراشته شدن پرچم اسلام بر روى کره زمین و محو کفر جهانى به سرکردگى امریکاى جنایتکار.

«... وَالسَّلَامُ عَلَى مَنِ
اتَّبَع الْهُدَى »

والسلام

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران