چهارشنبه 1 بهمن 1399 |

ولایت فقیه حافظ استقلال کشور و عزت مسلمین است

15:44:0    1399/03/31 وصیتنامه شهید یوسف کشاورز به مناسبت سالروز شهادتش؛

ولایت فقیه حافظ استقلال کشور و عزت مسلمین است

شهید یوسف کشاورز نالکیاشری در 4 بهمن سال 1340 در خانواده ای مذهبی در شهرستان لنگرود استان گیلان متولد شد. وی که از هوش و نبوغ و استعداد سرشاری برخوردار بود، دوران تحصیل را با موفقیت به پایان رساند و در سال 58 دیپلم خود را در رشته ریاضی گرفت.

شهید کشاورز در راهپیمایی ها و تظاهرات های دوران انقلاب حضوری فعال داشت و بعد از پیروزی انقلاب جزو اولین گروهی بود که پس از تشکیل سپاه پاسداران وارد این ارگان شد. وی یکسال و نیم بعنوان پاسدار در سپاه فعالیت کرد و پس از آن به مدت 3 ماه بصورت داوطلبانه به جبهه رفت و سپس در سال 60 به خدمت سربازی اعزام شد و پس از اتمام دوران آموزشی مجددا به جبهه رفت و بنا بر علاقه زیادی که به فعالیت های مذهبی داشت بعنوان یکی از اعضای انجمن اسلامی گردان 707 زرهی حضرت اباالفضل در دایره سیاسی ایدئولوژیک ارتش نیز فعالیت کرد. وی در خرداد سال 61 ازدواج کرد و درحالیکه در اولین شب ماه مبارک رمضان در حال اقامه نماز بود، در 31 خرداد مورد اصابت ترکش خمپاره قرار گرفت و به مقام والای شهادت نائل آمد. 
به گزارش پایگاه خبری حیات، بخشی از وصیت نامه این شهید بزرگوار به شرح زیر است:


با سلام  بر شهدای گلگون کفن که با شهادتشان قلب های مرده ما را زنده نمودند و درس چگونه زیستن را به قیمت جان های پاکشان به ما دادند و با سلام بر امت حزب الله که الحق امتی نمونه و جانبازند برای اسلام و امام روح ا... و سر انجام با سلام بر قلب تپنده امت اسلام امید مستضعفان جهان امام خمینی روحی له الفداه ..
خون خود را نثار انقلاب می کنم ولی اطمینان دارم که پس از ما انقلاب باز نیازمند به خون خواهد بود. من این نیاز را در چهره تجاوزگر امپریالیست های غرب و شرق خصوصا در چهره امریکای جنایتکار می بینم، دندان های تیزی را مشاهده می کنم، که پیکرهای بی جان و بی رمق ملت های محروم و مستضعف جهان را به دندان ها  گرفته اند از فلسطین مظلوم و افغانستان شجاع گرفته تا مسلمانان فیلیپین، اریتره، لبنان، پولیساریو، عراق، بحرین، عمان، عربستان و... همه اسیر توطئه های جهانی زورمداران و زرمداران صاحبان تزویرند که در دام امپریالیسم جهانی گرفتار آمده اند .
در مقابل همه اینها، ایرانی را می بینم مصمم و استوار که در وجودش کربلا متجلی است و با حربه خون و شهادت و ایمان و جهاد به جنگ با امپریالیست ها شتافته است.
....به هوش باشید و سنگر ولایت فقیه و روحانیت مبارز را حفظ کنید که اگر این سنگر از دستتان خارج شود همه از بین خواهید رفت. پیرو بی چون و چرای ولایت فقیه باشید و بدانید که ولی فقیه، اسلام را بهتر از هر کس دیگری می شناسد. علاوه برآن، او اسیر هواها و خواسته های نفسانی خود نیست که باعث سقوط و نابودی کشور شود. ولایت فقیه حافظ استقلال کشور و عزت مسلمین است. در اجرای اوامر او از ایثا ر جان دریغ نورزید...
برادران و خواهران، خود را با اسلام رشد دهید و فقط به اسلام بیندیشید. هواها و غریزه های شیطانی را در خود بکشید و برای خدا خالص شوید. همه ما باید توجه داشته باشیم که ما وارث محلی هستیم که تاکنون در آن هیچگونه  فعالیت اسلامی صورت نگرفته است. همه چیز در محل وجود داشت الا نور خدا. باید کوشید و جبران نمود آن گذشته سیاه را. خدا موفقتان بدارد، آستین ها را  بالا بزنید و با عزمی راسخ و همتی استوار خود را و دیگران را به معارف و اخلاق اسلامی مجهز کنید. 
..... بیدار باشید برای آخرت خود سرمایه گذاری کنید با مال و جان تان جمهوری اسلامی را یاری کنید که اگر چنین کنید آخرت را برای خود بیمه کرده اید. عاشق خدا باشید و به مظلومین و محرومین کمک کنید که بهترین لذت دنیا در این اعمال نهفته است." افمن ، کان مومنا کمن کان فاسقا لا یستیون. آیا انسان مومن با انسان فاسق یکسان و برابر است  هرگز ، هرگز"، خدایا به حرمت خون شهداء و احترام انبیاء  امام عزیز ما را تا انقلاب حضرت مهدی (عج) برای هدایت امت اسلام حفظ بفرما. امین یا رب العالمین ...
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران