دوشنبه 7 مهر 1399 |

فرزندانم را با راه و هدف شهدا آشنا کنید

19:45:0    1399/03/10 بمناسبت سالگرد شهادت شهید صمد حسینی

فرزندانم را با راه و هدف شهدا آشنا کنید

شهید صمد حسینی فرزند حسین، در 2 اردیبهشت سال 43، در خانواده ای مذهبی در روستای قنات نو از توابع شهرستان خرم بید به دنیا آمد. وی که در دوران انقلاب دانش آموز دوم راهنمایی بود به همراه سایر هم کلاسی ها و معلمین در راهپیماها شرکت می کرد و از همان دوران نوجوانی علاقه ی وافری به انجام فرائض دینی داشت؛ مستحبات را حدالامکان انجام می داد و در مراسم های مذهبی مداحی و نوحه سرایی می کرد. شهید صمد حسینی در سال 60، عازم جبهه کردستان شد و حدود 4 ماه در تپه های الله اکبر و محمد رسول الله خدمت کرد و در سال 61، به عضویت سپاه در آمد. مدتی در بخش تبلیغات جبهه به کارهای تبلیغاتی پرداخت و در آموزش‌های عمومی و نظامی بسیجیان و دانش آموزان و برپایی اردو های رزمی نقش مهمی داشت. این شهید والامقام نزدیک به 40 ماه در جبهه حضور داشت و سرانجام در 10 خرداد سال 67 مورد اصابت گلوله های بعثیان قرار گرفت و به شهادت رسید.

به گزارش پایگاه خبری حیات، بخشی از وصیت نامه شهید صمد حسینی 

«ای جوانان همواره گوش به فرمان امام امت باشید و فرامین ایشان را از جان ودل پذیرا باشید. متوجه وهوشیار باشید که دشمنان اسلام و قران هر لحظه پی فرصت هستند که مساله وجود رهبریت را خدشه دار کنند و به پیکر انقلاب خونین حسینی ضربه وار نمایند ولی این را بدانید که این حزب الله هم الغالبون - حزب خدا برتمام احزاب باطل غالب و پیروز است و سرنوشت احزاب باطل و کافران بخدا را در قران کریم بخوانید وببینید که نهایتشان چیست. پس بدانید که پیروزی با اسلام است و مبادا از جنگ وجبهه خدای نکرده خسته شوید و پشت به جبهه کنید که خون شهدا را پایمال کرده اید بدانید که اگر لحظه ای جنگ بادشمنان اسلام را فراموش کردید و جبهه را از یاد بردید در محضر حق و شهدا مسئول هستید.....
درمراسمات حقیر لباس نو برتن فرزندانم بپوشید تا چهره آنها پژمرده نگردد و به آنها بگویید که راه وهدف شهدا چه بوده است. گوش به فرمان امام امت بوده وفرامینش را درگوشه دل وجان خویش قرار دهید .... در خط امام ومقلد و پیرو امام باشید که خط امام همان اسلام ناب محمدی است که چقدر جوان ها به پیروی از این خط خون پاک و مطهرشان رادراین راه اهداء نموده اند.  ابر جنایت ها بدانند که مقلدین امام تا آخرین قطره خونشان با عهد و پیمانی که با امام عزیزشان بسته اند و فا دارند و هیچ قدرتی نمی تواند تزلزلی در عقیده آنها بوجود بیاورد و تا همه آنها را به خاک مذلت نشانند دست از مبارزه بر نخواهند داشت ......رزمندگان اسلام را درجبهه جنگ حق علیه باطل یاری کنید و بدانید که همه ما هر چه که عمل کنیم بالاخره باید بار سفر را از این دنیا ببندیم و به دیار دیگربرویم ....در تشییع جنازه ام ندای الله اکبر بلند سردهید که کوبنده کافران است ...به امید آن روزی که پرچم لا اله الی الله ومحمد رسول الله بر تمام گیتی بر افراشته شود و و پایه کافران ظلم و ستم برسر ستمگران ویران گردد انشاءالله  سایه امام عظیم الشان و قایم مقامشان مستدام باد.»
والسلام‌علی عبدا...الصالحین در تاریخ 2/1/67فروردین مصادف با 13ماه شعبان در شلمچه صمد حسینی

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران