جمعه 4 مهر 1399 |

دوست دارم مرا با لباس رزمم بخاک بسپارید

12:33:0    1399/02/29 بمناسبت سالگرد شهادت شهید علی اکبر فاطمی زاده

دوست دارم مرا با لباس رزمم بخاک بسپارید

شهید علی اکبر فاطمی زاده، فرزند باقر در 1 فروردین سال 1344، در خانواده ای مومن و انقلابی در شهر اهواز متولد شد. وی دانش آموزی 17 ساله بود، که به جبهه ی حق شتافت و 29 اردیبهشت سال 61، در درگیری مستقیم با دشمن در کوشک به شهادت رسید.

به گزارش پایگاه خبری حیات، بخشی از وصیت نامه شهید آمده: 
«خداوندا صدها و هزارها بار شکر می‌گویم که سیدی از تبار جد بزرگوارش سیدالشهداء و امامی از خاندان رسول‌الله و بت شکنی از سلاله ابراهیم(ع) را به ما عطا فرموده تا راهنمای ما و چراغ فروزان فرا سوی سبیل تاریک و ظلمانی آخر زمان باشد و خروشی بر علیه ستمگران و دلسوزی برای ضعیفان و مستضعفان و نایبی برای آقا امام زمان ارواحنا له الفدا. 
خداوندا به نام بنده‌ای ذلیل و گناهکار، شکرگذاریم از این نعمت که به ما جوان ها لطف کردی و ما را در این مقطع زمانی قرار دادی و این نعمت بزرگ یعنی امام عزیزمان خمینی بت‌شکن روح خدا را به ما عطا کردی تا شفاعت کننده ما از خشم و غضب الهی تو باشد.
....خواهران و برادران دینی و تنی‌ام و مادر عزیزم از همه شما به عنوان برادر کوچکتر می‌خواهم که صله‌رحم را هر چه بیشتر در میان خود و قوم گسترش دهید و لحظه‌ای از خدمت به این انقلاب نو پا از پا ننشینید، با مال و با جان و دارایی و با هر چه که خدا به شما داده نظر خدا را بسوی خود جلب کنید و شکرگذار این نعمت بزرگ یعنی انقلاب اسلامی باشید. با مبارزه پی‌گیر علیه دشمنان زبون داخلی خصوصا منافقان آینده یعنی توده و اکثریت(لعنت الله علیه)، راه انقلاب را هر چه بیشتر و پاکتر و هموارتر کنید، با خودسازی و تزکیه نفس امید امامان را هر چه بیشتر تحقق بخشید ........جنگ تنها در جنگ با عراق خلاصه نمی‌شود جنگی که امام مهدی(عج) نیز به هنگام ظهور با برکتش با آن روبروست نیز جنگ است.آری عزیزانم فرصت کم و راه بسیار کوتاه و مسئولیت سنگین و تحرک و مجاهدت کم. به خود آییم و حرکت کنیم. 
اولا سعی کنید تمام عمر خویش را بیاد خدا باشید و هر کاری که می‌کنید برای او باشد و دوما قدر این امام عزیزمان را بدانید ...سوما به دعا و مناجات ها و نمازهای جمعه و جماعات و دیدار به شهداء و خانواده‌های آنها اهمیت بیشتری دهید که باور کنید تمام سعادت و پیروز ما بر همه دشمنان وجود همین دعاها در زندگی ماست. چهارما سعی کنید با دستورات و متون اسلامی خصوصا اخلاقی و ایدئولوژی و مخصوصا اخلاقی آشنایی بیشتری پیدا کنید و با مطالعه کتب زندگی‌ساز و اخلاقی شهید تکه‌تکه و مظلوم، دستغیب(رضوان الله علیه) خودتان را پاکتر کنید و توصیه پنجم آنکه آماده باشید برای جنگ هایی که ما در آینده داریم زیرا این را بدانید که هنوز قدس عزیز و مکه مکرمه مسلمین جهان در زیر پای چکمه پوشان مزدور امریکایی و اسراییلی است و این اماکن مقدسه بدستمان نمی‌آیند مگر با شدت و سختی و جهاد و پیکار و خون. ان‌شاءالله 
....دوست دارم مرا با لباس رزمم بخاک بسپارید که ان‌شاءالله به هنگام ظهور قائم آل محمد (ص)مهدی صاحب زمان(عج) آماده و پا به رکاب مبارکش باشم و در آخر به تمام خانواده‌ام این نصیحت را می‌کنم که اگر بر مزارم گریه می‌کنید، خدا نکند گریه ضعف باشد و گریه فراغ. زیرا اگر خداوند توفیق داد و شهید شدم من زنده‌ام و نمرده‌ام و تا همیشه به فرمان آفریدگارم، در کنار شما هستم. گریه بر شهید، شرکت در حماسه او و هماهنگی با روح او و حرکت در موج او و الله است. استاد شهید مرتضی مطهری.»
به امید پیروزی اسلام آمرزش مسلمین. برادر حقیر شما سیدعلی‌اکبر فاطمی‌زاده
ساعت‌11 شب 5/2/1361

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران