دوشنبه 6 بهمن 1399 |

با انقلاب همراه باشید و امام را تنها نگذارید

12:19:0    1399/02/21 بمناسبت سالگرد شهادت پاسدار شهید مجید ثابت

با انقلاب همراه باشید و امام را تنها نگذارید

پاسدار شهید مجید ثابت، فرزند غلامرضا در 25 مهر سال 1339، در خانواده ای ساده و مذهبی در کرمانشاه متولد شد. وی در سن 7 سالگی به تهران آمد و همزمان با اینکه درسش را می خواند در اداره زندگی به پدر هم کمک می‌کرد. شهید ثابت در جریانات انقلاب با برادران دینی خود به مبارزه علیه رژیم منحوس سلطنتی پرداخت و با آغاز جنگ نیز به همراه همرزمانش به غرب کشور برای مبارزه با مزدوران بعثی رفت. وی در مدت مبارزه با عناصر ضد انقلاب داخلی و خارجی همیشه آرزوی شهادت داشت و هربار که از جبهه سالم بر می گشت، می‌گفت من لایق شهادت نبودم. مجید ثابت، فردی شجاع، با تقوا، رازدار، پرهیزکار و فعال بود و سعی می کرد در رفتار شبیه دایی شهیدش آیت الله شعبانی باشد. وی سرانجام در 21 اردیبهشت 1361، در خرمشهر بر اثر اصابت ترکش خمپاره به مقام والای شهادت نائل آمد.

به گزارش پایگاه خبری حیات، بخشی از وصیت نامه شهید به شرح زیر است.
«بسم ا... الرحمن الرحیم بسم رب الشهداء و الصدیقین
و کسانیکه در راه خدا کشته می شوند مرده مپندارید، که آنان زندگانند و از درگاه خداوندشان روزی می خورند. (قران کریم) با درود به دوازدهمین خورشید تابان امامت، امید شیعیان و مستضعفان جهان، امام زمان (عج) و نایب راستینش حضرت امام خمینی و با درود به شهدای اسلام از صدر اسلام تا کربلای حسینی و از کربلای حسین تا کربلای ایران و درود به امت شهید پرور و قهرمان ایران، شفاعت می خواهم از خدای تبارک و تعالی برای سلامتی مجروحین انقلاب اسلامی ایران.
آری خوشحالم از اینکه به ندای رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی لبیک گفتم و خود را آماده نبرد با دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی نمودم، چون وقت زیادی نیست و قرار است یک ساعت دیگر عازم خط مقدم جبهه شویم .......به دوستان و آشنایان این توصیه را می نمایم که با انقلاب همراه باشند و امام عزیزمان را تنها نگذارند، و او را یاری کنند، با ظلم و ظالم مبارزه کنند و در این راه نیز شما پیروزید.
به تو ای فرزندم سفارش می کنم، خوب این مطلب را نزد خود یاد و حفظ کن، ظالم بایستی نابود شود در هر لباسی که باشد و ظلم بایستی ریشه کن شود در هر جبهه ای که باشد. از ایران گرفته تا جنوب لبنان - افغانستان - اریتره - فیلیپین - و کلیه مناطق دنیا که زیر سلطه امپریالیسم. توکلت را همیشه به خدا و رهبریت ولایت فقیه باشد.
و بدان در این وضعیت هرگز شکست نخواهی خورد و پیروزی در انتظار توست. از همه مهمتر باید با نفس اماره خود مبارزه ای سرسخت داشته باشی و یکی از راههایش دستورات خودسازی امام خمینی است. خلاصه کنم برایت تا ظهور مهدی (عج) مبارزه واقعی با کفار شروع می شود تا جهانی شدن اسلام، آری فرزندم تو راه سختی در پیش داری تا بتوانی راه سرور ازادگان حسین ابن علی علیه السلام را بپیمایی و در این راه اگر بکشی پیروزی و اگر هم کشته شوی پیروزی . (امام خمینی)
..... چند کلمه با برادرانم سخن می گویم که اول از هر چیز امیدوارم که مرا حلال کرده باشید و سفارش دارم که حسین زمان را تنها نگذارید و شما ها باشید بازوان محکم و پرتوان امام و انقلاب که در آینده انشاء ا... بتوانید خدمتگزار خوبی برای این ملت مستضعف و رنج دیده باشید و راه آن این است که مفاهیم صحیح اسلام را خوب درک کنید و به دوستان توصیه می کنم که با انقلاب اسلامی همراه باشند، ...
پیام آخرین به تمام کسانی که بگوششان می رسد این است که این راه حقیقت است و من این راه را با آگاهی و با چشم باز انتخاب کردم و این یک واقعیت است که خدا فرموده و حاجاتمان همان چیزهایی است که رهبرمان می خواهد و سلامتی امام عزیز و ظهور حضرت مهدی (عج) تا هر چه زودتر و این راه راه حق تعالی است و در این راه باید خون داد.
پیروزی نهایی ما آن روز است که مستضعفین بر مستکبرین غلبه کرده و حکومت را در دست بگیرند و ظلم در سراسر دنیا ریشه کن شود و اسلام جایگزین آن شود.
به رهبری امام زمان (عج) و نایب بر حقش امام خمینی
والسلام علیکم و رحمه ا... و برکاته» 
18/2/1361

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران