جمعه 4 مهر 1399 |

در زمانه ای که دشمن قصد سرکوب انقلاب مان را دارد، تکلیف مان چیست؟

14:12:0    1399/02/08 همزمان با سالگرد شهادت احمد عابدی / دندانپزشکی که از جام شهادت نوشید

در زمانه ای که دشمن قصد سرکوب انقلاب مان را دارد، تکلیف مان چیست؟

در این شرایط که ندای هل من ناصراً ینصرنی امام حسین (ع) از صحرای کربلا یاور می طلبد و ندای وارثش خمینی کبیر از جماران بلند است و در این زمانه که دشمن قصد سرکوب انقلاب مان را دارد و اسلام بزرگ در خطر قرار گرفته است، تکلیف مان چیست؟ وظیفه را چه می دانیم؟

به گزارش پایگاه خبری حیات، دکتر شهید احمد عابدی در 4 مرداد سال 1346 ، در خانواده ای مذهبی و مومن در روستای ده خیر علیا از توابع شهرستان داراب استان فارس متولد شد. احمد از هوش بسیار و خدادادی برخوردار بود. وی پس از گذراندن دوره ی ابتدایی و راهنمایی، در آزمون ورودی دبیرستان توحید شیراز شرکت و با موفقیت در این دبیرستان که از مدارس نمونه استان فارس بود پذیرفته شد. شهید عابدی پس از گرفتن دیپلم در آزمون ورودی کنکور شرکت کرد و با رتبه خوب در دانشگاه اصفهان در رشته دندانپزشکی پذیرفته شد. قبول شدن وی در کنکور با حمله شدید رژیم خود فروخته بعث عراق به کشور اسلامی ایران مصادف شده بود. وی با همه مشغله تحصیلی که داشت 4 بار به جبهه اعزام شد و دو بار از ناحیه شانه و پا مجروح و یک بار به بیمارستان مشهد اعزام شد که پس از مرخص شدن از بیمارستان چند روزی استراحت کرد و مجددا به جبهه اعزام شد و سرانجام در عملیات بمباران دشمن در شهر بانه کردستان در 8 اردیبهشت سال 66 به درجه رفیع شهادت نائل گشت.

بخشی از وصیت نامه شهید احمد عابدی
از مومنین بزرگ مردانی هستند که به عهد و پیمانی که با خدا بستند کاملا وفا کردند. پس برخی بر آن عهد ایستادگی کردند تا شهید شدند. پس برخی به انتظار فیض شهادت مقاومت کرده و هیچ عهد خود را تغییر ندادند.
... و در این شرایط که ندای هل من ناصرا ینصرنی امام حسین (ع) از صحرای کربلا یاور می طلبد و ندای وارثش خمینی کبیر از جماران بلند است و در این زمانه که دشمن قصد سرکوب انقلاب مان را دارد و اسلام بزرگ در خطر قرار گرفته است، تکلیف مان چیست؟ وظیفه را چه می دانیم؟ آری، باید از جان و مال مایه گذاشت و این نداها را جواب گفت . باید که با دشمن به مبارزه پرداخت و از اسلام و انقلاب دفاع کرد باید فداکاری کرد تا اسلام سربلند شود باید که به کربلا برسیم و از آن جا راه قدس را در پیش گیریم تا دنیا به نیروی اسلام پی ببرد، تا صفحات تاریخ، ایثارمان را ثبت کند و به آیندگان نشان دهد ....
قرن هاست که درخت پر بار اسلام از خون آبیاری می شود، کشتی اسلام در دریای خون عاشقان خدا همچون یاسر و مقداد و حسین (ع) و ... تا برسد به کربلای ایران و شهدای مظلوم مثل نوابی و احمدی پور و عارف و دهراب پور و اسدی به پیش می تازد و تمام موانع را از بین می برد و دشمنان را از پای در می اندازد .... باشد که تیر و ترکش های کافران و دشمنان اسلام و انقلاب بدن مان را پاره پاره کند باشد تا قامت چون سرومان بر زمین افتد و در آتش کینه مزدوران بسوزد تا پیروزی اسلام را بیمه کند و پرچم اسلام را بر بام جهان برافروزد.
و اینک من نیز به عنوان یک مسلمان وظیفه خود دیده ام که ندای امام حسین (ع) و روح خدا را پاسخ گفته و راهی جبهه ها شوم، در حالی که به یگانگی خدا و رسالت محمد بن عبدالله(ص) و ولایت علی (ع) و یازده فرزندش اعتقاد راسخ داشته و ولایت فقیه در زمان خود را که ضامن بقای اسلام است قبول دارم و به حقانیت جمهوری اسلامی و روحانیت اصیل و مبارز و در خط امام معتقدم.
در این دقایق این وجود که قلبی غمگین و آشفته از فراق دوست را در خود دارد آتش گرفته است و لقای معبود را می طلبد ، بار خدایا راضی به رضایت هستم اگر صلاح دیدی و من را لایق یافتی آن طوری که فردای قیامت در برابر امام حسین (ع) شرمسار نباشم من را به قافله شهدا برسان.
پروردگارا از تو می خواهم که از لطف و کرامت مرا قبول فرمایی، که دیگر ماندن در این دنیا برایم سخت می‌نماید و پرنده روح در این قفس تنگ دنیا جا ندارد و خیال پرواز در کوی دوست را در سر می پروراند...
خدایا به بدن سوراخ سوراخ شده شهداء و به تن ناقص معلولین و به اسیران شکنجه شده دشمن قسمت می‌دهم که ما را از شر نفس مان نگهدار و یاری مان کن و خط سرخ شهدا را عنایت مان بفرما.
. والسلام .

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران