جمعه 4 مهر 1399 |

همیشه از ولایت فقیه پشتیبانی کرده و در خط امام باشید که خط پیامبران است

13:56:0    1399/02/02 به مناسبت سالگرد شهادت شهید صمد کرداری یامچی

همیشه از ولایت فقیه پشتیبانی کرده و در خط امام باشید که خط پیامبران است

شهید صمد کرداری یامچی فرزند محمد رضا، در 1 مهرماه سال 42، در شهر مرند در استان آذربایجان شرقی به دنیا آمد. وی 19 ساله بود و یک فزرند دختر داشت که در 2 اردیبهشت سال 61، در فتح خرمشهر به شهادت رسید. پیکر این شهید بزرگوار در گلزار دیزج غریب در استان آذربایجان شرقی به خاک سپرده شد.

به گزارش پایگاه خبری حیات ، بخشی از وصیت نامه شهید صمد کرداری یامچی
«درود بر امام زمان عجل الله و نائب بر حقش امام خمینی رهبر بزرگوار و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و امید مستضعفان جهان و درود به شهیدان راه حق و درود بر ملت شهیدپرور ایران و وصیت نامه ام را شروع می کنم:
وظیفه هر فرد مسلمان است که در مقابل متجاوزان که به میهن و دین اسلام تجاوز کرده بایستد و دفاع کند و بنده تا زمانی که خودم را یک فرد شیعه و مسلمان یافتم، دفاع از اسلام و میهن عزیز را یک وظیفه شرعی اسلامی دانستم و به جبهه های جنگ رفتم تا دست غارتگران شرق و غرب را از سرزمین مسلمین جهان کوتاه کنم. ملت شهیدپرور ایران من کوچکتر از آن هستم که به شما پیام بدهم، شما همه سروران ما و بزرگان ما هستید اما چند کلمه پیام دارم. در آخرین روزهایم در وصیت نامه ام به شما می نویسم ملت شهیدپرور ایران ما همه مان باید در راه خدا جهاد کنیم و دست غارتگران و نوکران شرق و غرب را قطع کنیم تا ابرقدرت ها بدانند در مقابل اسلام هیچ قدرتی نمی تواند ایستادگی داشته باشد.
ملت شهیدپرور ایران وصیت بنده حقیر این است که همیشه از ولایت فقیه پشتیبانی کرده و همیشه در خط امام باشید که خط پیامبران است، امام عزیزمان را همیشه دعا کنید به سخنان امام خوب گوش دهید و پیامهای امام را زیاد بخوانید، هر چه پیام و دستور داد اطاعت کنید، از روحانیت مبارز پشتیبانی کرده و همیشه در پشت روحانیت حرکت کنید، چون امام امت فرمودند، اسلام بدون روحانیت مثل کشور بدون طبیب است. شما هم می‌دانید که اسلام بدون روحانیت نمی شود، روحانیت بود که این انقلاب را بوجود آوردند. و اسلام را زنده کردند.
خدا سایه این روحانیّت را از مملکت ما کوتاه نفرماید. خداوند منافقان کوردل را که از کفار صدر اسلام خونخوارترند نابود سازد. ملت عزیز ایران حتماً در نماز جمعه ها شرکت خواهید کرد، نماز جمعه ها را هر چه باشکوهتر برگزار کنید، نماز جمعه ها است که مردم را آگاهی می دهد و چشم دشمنان اسلام را کور می کند. ملت آگاه ایران دشمنان اسلام و ایران را خوب می شناسید، تمام ابرقدرتها و شرق و غرب دشمنان اسلام هستند. آنها همیشه تلاش می کنند دین اسلام را نابود سازند. ولی نمی توانند، چون این دین خودش صاحب دارد. رهبر انقلاب فرمودند: دشمن اصلی ما آمریکاست هرچه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید، آنها رفتنی هستند. آنها نمی توانند در مقابل شما ملت قهرمان ایستادگی کنند، آنهائی که جهان را فانی می دانند رفتنی هستند چون تکیه گاه ندارند، اگر تکیه هم می کنند به طاغوتیان تکیه می کنند ولی ما مسلمانیم، ما امام زمان داریم، خداوند یار و یاور ماست.
خداوند می فرماید: اگر در راه اسلام کشته شوید، شهید هستید ما دیگر ترس نداریم اگر شهید شویم پیروزیم و اگر بکشیم هم پیروزیم. امام عزیزمان فرمودند: فقط هدف شما این باشد که خودتان را اسلامی کنید دیگر نه از کشتن بترسید و نه از کشته شدن. با کافران و با منافقان مبارزه کنید، ملت عزیز ایران  ما باید همیشه تلاش کنیم تا اسلام را به تمام کشورهای جهان صادر کنیم تا تمام کشورها اسلامی باشند و زمینه را برای فرج آقا امام زمان فراهم سازیم، تا امام زمان ظهور فرماید. دشمنان و منافقان کور دل را به جهنم بفرستید.
پدر بزرگوارم و مادر مهربانم ......شما همیشه به من می گفتید در رده خدا خدمت کنید، امر به معروف و نهی از منکر را از یاد نبرید. بنده هم به گفته شما لبیک گفتم و در راه خدا جهاد کردم و با دشمنان  اسلام مبارزه کردم.
پدرم و مادرم! اگر از من بدی دیده اید مرا حلال کنید و حتماً راه مرا ادامه خواهید داد که راه حسین ابن علی «ع» است. امام هر چه دستور داد حتماً لیک بگوئید، برای اینکه نائب امام زمان و ولایت فقیه است. اطاعت از ولایت فقیه واجب است و می دانم همیشه به گفته امام لبیک خواهید گفت.
(جنگ، جنگ، تا پیروزی) پدرم و مادرم! افتخار کنید که پسر شما در راه خدا شهید شده.
همسرم! دخترم مهناز را با تربیت اسلامی بزرگ کرده تا دختر باحجاب و دختر انقلاب باشد. و دستورات اسلام را و واجبات دین را به فرزندم یاد بده، وقتی که بزرگ شد راه زینب کبری را برود، فقط فکرش خدمت به اسلام باشد. از دخترم مهناز ناز خوب مواظبت بکن، چون یادگار من است که در این دنیا باقی می ماند....
والسلام
خداحافظ – صمد کرداریفایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران