سه شنبه 6 آبان 1399 |

اخبار مهم[آرشیو]
گفتگو
اخبار-گرامیداشت شهیدمحسن خزایی در افتتاحیه جشنواره فیلم «مقاومت
گرامیداشت شهیدمحسن خزایی در افتتاحیه جشنواره فیلم «مقاومت
مراسم نکوداشت شهیدمحسن خزایی خبرنگار و گزارشگر در شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت» برگزار می‌شود.
گفتگو-اعلام اسامی ٤٠ نفر منتخب مسابقه  فرهنگی «اربعین تا اربعین »
اعلام اسامی ٤٠ نفر منتخب مسابقه فرهنگی «اربعین تا اربعین »
مدیرکل فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران از اعلام اسامی منتخبین مسابقه فرهنگی «اربعین تا اربعین »خبر داد و گفت: این مسابقه یکی از برنامه‌های سراسری اداره کل فرهنکی و تبلیغات در هفته دفاع مقدس بود که با تقارن چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس با اربعین حسینی برنامه ریزی و اجرا شد و خوشبختانه مورد استقبال چشمگیر مردمی قرار گرفت.
اخبار-تشریح آخرین برنامه‌ها و اقدامات بنیاد شهید و امور ایثارگران
تشریح آخرین برنامه‌ها و اقدامات بنیاد شهید و امور ایثارگران
بیست‌وچهارمین نشست شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال جاری، با حضور معاون رییس‌جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و رییس فراکسیون ایثار و شهادت مجلس شورای اسلامی صبح روز دوشنبه ۵ آبان‌ماه در سالن جلسات شهید رسول‌زاده برگزار شد.
اخبار-خان طومان، میدان شهادت  مهدی بود/ جانش را برای کمک به یک رزمنده عراقی  گذاشت
خان طومان، میدان شهادت مهدی بود/ جانش را برای کمک رزمنده ای عراقی گذاشت
اسحاق نظری گفت: برادرم قبل از آخرین اعزامش به سوریه، خانه اش را فروخت و بدهی هایش را پرداخت کرد، وقتی علت این کار را از او پرسیدم، گفت که این سفر آخر من است و دیگر به این خانه نیاز نخواهم داشت.
اخبار-ویژه نامه  شهید «محمد کیهانی» در تازه ترین شماره ماهنامه «فکه»
ویژه نامه شهید «محمد کیهانی» در تازه ترین شماره ماهنامه «فکه»
دویست و دهمین شماره ماهنامه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی «فکه» از سوی مؤسسه فرهنگی هنری جنات فکه ویژه آبان ماه 99 به چاپ رسید. پرونده ویژه شهید مدافع حرم حجت‌الاسلام و المسلمین «محمد کیهانی» در این شماره بصورت ویژه پرداخته شده است.
مصاحبه اختصاصی-چه عزتی بالاتر از شهادت؟
چه عزتی بالاتر از شهادت؟
همسرم همیشه می گفت: خدا خودش به انسان ها عزت می دهد و چه عزتی بالاتر از شهادت. حالا می بینم این جمله اش عین حقیقت است.
اخبار-چهره‌های برتر پژوهشی دفاع مقدس تجلیل می شوند
چهره‌های برتر پژوهشی دفاع مقدس تجلیل می شوند
دبیر اجرایی اولین دوره دوسالانه انتخاب آثار برتر پژوهشی دفاع مقدس و مقاومت از تجلیل چهره‌های برتر پژوهشی، مراکز و ناشرین برتر پژوهشی در حوزه دفاع مقدس در چهل سال گذشته خبر داد.
اخبار-دیدار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با ۳ خانواده شهید، جانباز و آزاده گیلان
دیدار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با ۳ خانواده شهید، جانباز و آزاده گیلان
حیات_ معاون رییس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با سه خانواده شهید ، جانباز و آزاده دوران دفاع مقدس گیلان دیدار کرد.
[آرشیو]
اینفوگرافیک

گزارش های تصویری
اینفوگرافیگ/ عملکرد سه ماهه بنیاد شهید و امور ایثارگران,,,1399/06/27,27 شهريور,0,0,242,1399/06/27,عملکرد سه ماهه بنیاد شهید و امور ایثارگران شامل گزارش 100 روزه فعالیت های شاخص، پرداخت معوقات ایثارگران، مهمترین دستاوردها و تفاهم نامه های همکاری با وزارت خانه ها و دستگاه ها در سطح ملی و استانی منتشر شد.,خبر-اینفوگرافیگ/ عملکرد سه ماه بنیاد شهید و امور ایثارگران, گزارش ۱۰۰ روزهاینفوگرافیک/ مکتب عباس (ع),,,1399/06/08,8 شهريور,0,0,226,1399/06/08,اینفوگرافیک مکبت عباس (ع)، اطلاع نگاری آماری جانبازان سرافراز، شهدای جانباز، بانوان جانباز و علمداران عاشورایی؛ جانبازان قطع دو دست، منتشر شد. ,خبر-اینفوگرافیک/  مکتب عباس (ع),اینفوگرافیک «بازگشت قهرمانانه» منتشر شد,,,1399/05/27,27 مرداد,0,0,293,1399/05/27,به مناسبت سالگرد بازگشت آزادگان به میهن اسلامی اینفوگرافیک «بازگشت قهرمانانه» از سوی اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران تولید و منتشر شد.,خبر-اینفوگرافیک «بازگشت قهرمانانه» منتشر شد,فیلم/ بازدید رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از خبرگزاری ایرنا,,,1399/05/15,15 مرداد,0,0,273,1399/05/15,رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز سه شنبه ضمن بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی، با تاکید براینکه‌ واژه خبرنگار به برکت مظلومیت و خون شهدای عرصه رسانه و بویژه شهید محمود صارمی که در افغانستان مورد حمله نیروهای تروریستی قرار گرفت قداست دارد، گفت: خبرنگاران و خبرگزاری ها در صف اول مقابله با هجمه سنگین دشمن هستند. ,خبر-فیلم/ بازدید رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از خبرگزاری ایرنا,

[آرشیو]
در حال بارگذاری
RSS Reader
در حال بارگذاری