جمعه 15 فروردین 1399 |

ادامه دهنده ی را ه شهداء باشید

13:56:0    1398/12/13 به مناسبت سالگرد شهادت شهید علی اکبر اکبریان

ادامه دهنده ی را ه شهداء باشید

شهید علی اکبر اکبریان وادقانی فرزند محمد، در 1 اردیبهشت سال 1346 در شهر کاشان متولد شد. وی در سن 16 سالگی در 13 اسفند سال 1362 در منطقه ی طلائیه خوزستان به شهادت رسید.

به گزارش پایگاه خبری حیات، متن وصیت نامه شهید اکبریان به شرح زیر است:
« بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام بر تمام رسولان خدا بخصوص حضرت محمدبن عبدالله(ص) و با درود به رهبر کبیر انقلاب و امت شهید پرور و خانواده های شهداء و معلولین و اسراء  و مجروحین وصیتنامه خود را شروع می کنم،
الذی خلق الموت و الحیوه لیبلو کم ایکم احسن عملا
اوست خدایی که مرگ و زندگی را آفرید تا شما انسانها را آزمایش کند، که در صحنه پیکار کدامیک از شما انسانها بهتر و نیکوکارتر هستید. (قران مجید)
خداوندا تو را سپاس می گوییم که حیات مرا در این وقع از زمان قرار دادی. امیدوارم که بتوانم این رسالت سنگینی که بدوشم هست یعنی ادامه دادن راه شهداء است ذره ای از این راه را بپیمایم. انشاءالله
دوستان و آشنایان من متوجه باشید که از این قافله که حرکت کرده است و به راه اسلام می رود عقب نمانید، وای بر آن روزی که بیدار شوید و ببینید که از قافله عقب مانده اید، شما باید با شرکت در نماز جمعه و دعاها که بزرگترین سلاح ما است، ادامه دهنده ی را ه شهداء باشید و نگذارید که ضد انقلاب در پشت جبهه نفس بکشد. 
پدر و مادرم و خواهران و برادرانم وقتی خبر شهادت مرا شنیدید ناراحت نشوید بلکه خوشحال باشید که من به آرزوی خود رسیده ام و شما هر موقع که به سر خاکم آمدید به یاد صحرای کربلا و یاد زینب (س) و اهل بیت او گریه کنید و برای من ناراحت نباشید و خدواند من و شماها را ببخشد و جزء اهلبیت خود قرار دهد. .
در خاتمه از خداوند بزرگ طلب بخشش می کنم و شماها هم دعا کنید که خداوند مرا ببخشد، اگر نتوانسته ام در راه او قدم خالصی برداشته باشم.»

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :