شنبه 17 خرداد 1399 |

هدف از شهادت حاکم کردن و به اجرا در آوردن قوانین الهى است

11:47:0    1398/12/03 به مناسبت سالگرد شهادت شهید محمد خلفی کاظم پور

هدف از شهادت حاکم کردن و به اجرا در آوردن قوانین الهى است

شهید محمد خلفی کاظم پور، فرزند حسین در 5 فروردین سال 1343، در تهران به دنیا آمد، وی درسن 18 سالگی در حالی که به عنوان پاسدار در جبهه حضور داشت، در حوادث ناشی از درگیری مستقیم با دشمن در 3 اسفند سال 1361 به شهادت رسید.

به گزارش پایگاه خبری حیات، وصیت نامه شهید محمد خلفی کاظم پور به شرح زیر است:
«بسم الله الرحمن الرحیم 
ان الله اشترى من المومنین انفسهم و اموالهم بان لهم الجنه یقاتلون فى سبیل ا... فیقتلون و یقتلون وعداحقا فى التوریه و الانجیل و القران و من اوفى بعهده من ا... فاستبشروا ببیعکم الذى بایعتم به و ذلک هو الفوز العظیم (آیه‌111 سوره توبه)
خدا جان و مال اهل ایمان را به بهشت خریدارى کرده آنها در راه خدا جهاد می کنند که دشمنان دین را بکشند یا خود  کشته شوند، این وعده قطعى است بر خدا وعهدى است که در تورات و انجیل و قرآن یاد بوده است و از خدا با وفاتر به عهد کیست ؟ اى اهل ایمان شما بخود در این معامله ( خریدارى بهشت ابد با جان ومال ) بشارت که این معاهده با خدا به حقیقت سعادت و پیروزى بزرگى است . 
سلام به امت قهرمان ایران وامت شهید پرور که همیشه در صحنه و پیرو اصل ولایت فقیه هستند من بعنوان یک پاسدار حقیر به عموم ملت می گویم که همیشه پشتیبان ولایت فقیه باشید و به برادران پاسدار این را عرض مى کنم که تا آنجائى که می توانند، ولایت فقیه را برا ى مردم شرح دهند و این رهبر و این امام عزیز را به مردم بشناسانند، چون ما تا بحال امام را آنطورى که باید نشناخته ایم و این مسئولیت  به گردن شماعزیزان است، اختلافات را بایدکنار بگذاریم  بایداسلام را توسعه دهیم، باید همانطورى که امام امت فرمودند انقلابمان‌ را صادرکنیم، نه از طریق زور و سر نیزه بلکه از طریق تبلیغ فرهنگ اسلامى.»
در ادامه این وصیت نامه آمده است:
«اى مردم همانطور که امام گفت به جبهه ها بروید و از رزمندگان اسلام حمایت کنید، اگر سستى شود از دوطرف شکست خواهیم خورد، هم از طرف عراق وهم لبنان. من این راهى  را که رفتم خودم انتخاب کردم هیچ کس مرا تحمیل نکرد . اى مردم خون شهیدان پایمال نشود خون آنها را حفظ کنید در راهپیمائی ها شرکت کنید به‌گفته  امام امت سنگرها راکه همان مسجد است حفظ کنید و آنها را پر کنید. رزمندگان اسلام بخاطر این به جبهه مى روند که حکم  خدا را اجرا کنند و هدف از شهادت فقط حاکم کردن و به اجرا در آوردن قوانین الهى است و بس، می خواهند آمریکا و شوروى و دیگر جنایتکاران را از بین ببرند ومستضعفان را وارث زمین کنند. اى برادران و خواهران بایدقدر اماممان این رهبر بزرگمان را بدانیم و باید قدر انقلاب جمهورى اسلامیمان را بدانیم که اگر خداى نکرده غفلت کنیم آمریکا و امثال آن برما مسلط می شوند وهمه ما را تار و مار می کنند.
......در حال حاضر مستضعفان دنیا چشم امیدشان به انقلاب ماست در انتظار هستندکه روزى ما به کمک آنها برویم، پس حالا باید حواسمان را کاملا جمع کنیم و این انقلاب را نگهداریم، خون مطهری ها و بهشتى‌ها و امثال آنها را حفظ کنیم و نگذاریم منافقین سرمان را گرم کنند وخون آنها پایمال بشود. بعضى ها نارضایتى  درکشور بوجود  مى آورند . مواد غذایى را پنهان مى کنند و می خواهند که مردم داد بزنند و کم کم بر علیه جمهورى اسلامى صحبت کنند و بگویندکه کمبود موادغذایى است اى مردم باید با شدت جلوى آنها را گرفت. مسائل زیاد است و اگربخواهیم از این مسائل بصورت سطحى بگذریم وبى اعتنایى به این مسائل کنیم خیانت کرده ایم به خون شهدا. 
والسلام »
محمدخلفى    

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :