جمعه 9 اسفند 1398 |

پیرو خط امام باشید و اختلافات جزیی را کنار بگذارید

14:9:0    1398/11/21 به مناسبت سالگرد شهادت شهید حسن مکتوبیان بهارانچی

پیرو خط امام باشید و اختلافات جزیی را کنار بگذارید

شهید حسن مکتوبیان بهارانچی فرزند رضا در 10 شهریور سال 1343، در اصفهان متولد شد. وی به صورت داوطلبی و از طریق بسیج به جبهه اعزام شد و در 21 بهمن سال 1360، در چذابه به شهادت رسید.

به گزارش پایگاه خبری حیات، بخشی از وصیت نامه شهید مکتوبیان بهارانچی  به شرح زیر است: 
«به نام خداوند بخشنده مهربان و به نام خداوندی که انسان را به جانشینی خود بر روی زمین برگزید. سلام و درود بر امام زمان (عج) و درود بر امید مستضعفین جهان، رهبر مسلمانان جهان و پاسدار دین و ایمان موسی زمان و بینانگذار جمهوری اسلامی ایران و نایب امام زمان (عج) خمینی بت شکن و با درود بر شهدای راه حق و آزادی.
خداوندا تو خود میدانی که من از روی شناخت و اگاهی که از اسلام و قرآن و ا ئمه اطهار داشته ام  این راه را انتخاب کرده و تا مرز شهادت پیش می روم. آفریدگارا چنان کن سرانجامم را که سرمایه عمرم در این راه به پایان رسد.
پویای راه آن شهیدانی باشید که به عشق تو و حیات جاوید در زیر لقای حق و پرچم هدایت، قدم استوار داشته و به دشمن پشت ننموده و بی تزلزل جام گوارای شهادت را نوشیدند. الان در حال جنگیدن با کفار بعثی هستم. سپاه حسین(ع) به رهبری امام خمینی و به یاری امام زمان(عج) یک طرف کاروان لشگریان یزیدی با حمایت امپراطوریهای شرق و غرب، در طرف دیگر به راستی که ما در حقیم و پیرو هستیم زیرا که خداوند می فرماید:
«جاء الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا» سوره اسرا ایه 81،حق امد و باطل نابود شد، مسلما باطل نابود شدنی است . امیدوارم اسلام به دست ما جوانان در سراسر جهان پیدا شود و دست استعمارگران از سر مستضعفین کوتاه گردد، برادران و خواهران تقوا پیشه کنید و از مبارزه با دشمنان اسلام هراسی به خود راه ندهید و با دشمنان اسلام بجنگید که سرنوشت این جنگ بدست شماست و خداوند می فرماید: «ان الله لا یغیرما بقوم حتی یغیرو ما بانفسهم»  سوره رعد آیه 11خداوند تغییر نمی دهد سرنوشت هیچ قومی را مگر آنکه خودشان تغییر دهند.»


در بخش پایانی وصیت نامه آمده است:
«از شما برادران و خواهران مسلمان خواهش می کنم که پیرو خط امام باشید و اختلافات جزیی را کنار بگذارید و قلب امام را به درد نیاورید و از روحانیت جدا نشوید که اگر از روحانیت جدا شوید از اسلام جدا شده اید و امام امت می فرمایند: اسلام بدون روحانیت، اسلام بدون معنا است و کشور بدون روحانیت، کشور بدون طبیب است.»
والسلام

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :