جمعه 9 اسفند 1398 |

همواره لبیک گوی امام و پشتیبان ولایت فقیه و پوینده راه حسین شهید (ع) باشید

12:42:0    1398/11/14 به مناسبت سالگرد شهادت شهید کریم رضازاده

همواره لبیک گوی امام و پشتیبان ولایت فقیه و پوینده راه حسین شهید (ع) باشید

شهید کریم رضازاده، فرزند حاجی خان، در 16 اردیبهشت سال 1342، در شهر کازرون در استان فارس متولد شد و در 14 بهمن سال 1364، در حالی که جزو کادر ثابت سپاه پاسداران بود، در عملیات بدر در جزیره مجنون توسط نیروهای عراقی شیمیایی شد و به مقام والای شهادت نائل گشت.

به گزارش پایگاه خبری حیات، بخشی از وصیت نامه شهید کریم رضازاده، به شرح زیر است:
«جنگ جنگ است و عزت و شرف ما در گرو همین جنگ است . امام خمینی 
به نام خدا و درود فراوان بر پیامبران و ائمه اطهار (ع) و سالار شهیدان حسین بن علی (ع)  و درود بیکران به پیشگاه امام دوازدهم حضرت صاحب الامر حجت بن الحسن العسکری حضرت مهدی موعود (عج) و نایب برحقش امام خمینی و با سلام بر شهدا و معلولین و مجروحین و خانواده های گرامی آنان و درود بر بندگان پاک و پرهیزگار خدا و درود و سلام بر رزمندگان پرتوان و سربازان امام زمان (عج).
من به جبهه می روم تا درراه آزادی قدس و کربلا بجنگم، من می روم تا با اهدای خون خود درخت اسلام را آبیاری کنم، درختی که پژمرده و بی شاخ و برگ بود و در بیابانی بی آب تنها بود، ولی شهدا با خون خویش این درخت پژمرده را شاداب و پر شاخ و برگ و زنده کردند و من نیز همچون سایر شهدا می‌روم تا با نثار قطره قطره خون خود کاری کنم که این درخت هیچگاه شادابی خود را از دست ندهد. اگر با کشتن من و امثال من اسلام زنده می ماند، این توپها و تانکها تا می توانید گلوله های خود را بر ما ببارید و بدنهای خاکی ما را پودر کنید. من حاضرم که بدنم پودر شود ولی حاضر نیستم کوچکترین ضربه ای به اسلام وارد شود و از شهادت نیز هراسی ندارم و هیچ کدام از پیروان اسلام نیز از  شهادت نمی هراسند و من آنقدر می جنگم تا یا به شهادت برسم و یا اسلام پیروز شود زیرا مکتب اسلام مکتبی انسان ساز است و راه رسیدن به انسانیت واقعی که از این بدن خاکی و این لباس زیبا که نشان ظاهری آدمیت است دور بوده و تنها در این مکتب است نه غیره . خدایا مرا از آنچه بر خلاف رضای توست برحذر دار . خدایا مرا از تسلیمان به خودت و مومنین به پیامبرت و شیعیان ولیت و مطیعان اولی الامرت حضرت ولی عصر (عج) و نایب بزرگوارش خمینی عزیز قرار بده .»
در بخش پایانی این وصیت نامه آمده است:
«مادر مانند کوه استوار باش و در غم من بی تابی نکن، از برادرانم می خواهم که هر کدام می‌توانند اسلحه مرا به دوش بگیرند و انتقام برادرانشان را بگیرند. و از خواهرانم می خواهم که عفت و پاکدامنی را سرلوحه کار خود قرار دهند و زینب وار راه شهیدان را ادامه دهند. و از شما امت شهید پرور و تمامی اقوام  و خویشان می خواهم که آیه شریفه اطیعو الله و اطیعوا الرسول و اولی الامرمنکم را مبنای کار خویش قرار داده و همواره لبیک گوی امام و پشتیبان ولایت فقیه و پوینده راه حسین شهید (ع) باشید و خمینی روح خدا را فرمانده کل قوا دانسته و اطاعت از او را پیشه کنید و این دعا سرلوحه دعاهایتان قرار دهید که خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار . 
والسلام علی من اتبع الهدی .»

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :