جمعه 9 اسفند 1398 |

وصیت نامه شهید شمس الله میرزا خانی

12:26:0    1398/10/30 یاد خوبان

وصیت نامه شهید شمس الله میرزا خانی

« و شما ای امت بپا خواسته قهرمان ایران، که روز به روز ایمانتان قویتر و وحدتتان مستحمکتر باد و دشمن نمی‌داند که باریختن خون این عزیزان درخت اسلام سبزتز و ثمرهاش بیشتر می‌شود و برای اسلام این خونها کم است اینها فکر می‌کنند که با این اعمال کثیف و ضد اسلامی می‌توانند روحیه رزمندگان ما را در جبهه‌ها تضعیف کنند و آنها را از جنگ بر علیه کفر و امپریالیسم بازدارند، چنانکه کور خواندند و دیدند و می بینند ، انشالله .»

به گزارش پایگاه خبری حیات، شهید شمس الله امیر خانی، در 19 تیر سال 1339، در شهر سنقر استان کردستان متولد شد و در 30 دی ماه سال 1360، به شهادت رسید.
متن وصیت نامه شهید شمس الله امیر خانی، به شرح زیر است: 
کشته شدگان در راه خدا مرده مپندارید بلکه آنها زنده اند و نزد خدای خود روزی می‌خورند
آنهایی که ایمان آورده و هجرت کردند و جنگ کردند در راه خدا ، آنهایی که جای دادن مهاجرین را و یاری کردند ایشان را، آن گروه مومنین حقیقی هستند و از برای ایشان ...... و سپاس خداوندی را که همیشه بندگانش را بهترین نعمتها می‌دهد و هم اکنون توفیق به بنده گناهکار عطا فرمود تا بتوانم عازم جبهه شوم و در راه او بجنگم تا شاید بتوانم با قطره خون ناقابلم خدمتی به اسلام عزیز کرده باشم. چون درمدت حیاتم قدمی برای اسلام برنداشته‌ام، شاید خدا قلم عفو برگناهانم کشد و شما ای امت بپا خواسته قهرمان ایران، که روز به روز ایمانتان قویتر و وحدتتان مستحکمتر باد و دشمن نمی‌داند که باریختن خون این عزیزان درخت اسلام سبزتز و ثمرهاش بیشتر می‌شود و برای اسلام این خونها کم است اینها فکر می‌کنند که با این اعمال کثیف و ضد اسلامی می‌توانند روحیه رزمندگان ما را در جبهه ها تضعیف کنند و آنها را از جنگ بر علیه کفر و امپریالیسم بازدارند، چنانکه کور خواندند و دیدند و می بینند ، انشالله .
اکنون سخنی دارم با پدر و مادرعزیزم که درمقابل این همه زحمات شبانه روزی که برای من تحمل کردید فرزندی مطیع و حق شناس برای شما نبودم امیدوارم مرا ببخشید .
...... شما در هر لحظه مورد ازمایش خداوند بزرگ هستید، نکند که اگر فرزند کوچکتان را از دست دادید ناراحت شوید چون ما از او هستیم و به سوی او باز می گردیم ، خداوند شما را اجر دهد و امیدوارم از این امتحان الهی قبول شوید .
سخنی دارم با برادران و خواهرانم : برادران اگر در طول زندگی که با هم بودیم موجب آزار و اذیت شما گردیدم مرا ببخشید و در این مدت کوتاهی که در روی زمین زندگی می‌کنید نماز را مرتب به جا آورید و لحظه ای از خداوند غافل نشوید. در پایان از کلیه کسانی که موجب اذیتشان شده‌ام عذر می‌خواهم و امیدوارم مرا ببخشند. توصیه می‌کنم. دوباره توصیه می‌کنم چون پدر و مادرم سواد ندارند وصیت نامه را برای آنها بخوانید، اگر می‌خواهید روح من شاد باشد خود را ناراحت نکنید و خدا را فراموش نکنید .
(اللهم اغفرلی ولوالدی و للمومنین و المومنات یوم یقول الحساب)
(والسلام) 26/10/60

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :